گناه با محارم خود داشتم!

پرسش:
با سلام

کسی هست که 6 ساله با خواهر خودش ملاعبه و لواط میکند در این مدت به هر کاری دست زد ه است تا این عمل فجیع وقبیح را ترک کند که عبارتنداز:

1.خواندن مداوم نمازها 2.حضور همه روزه در مسجدبرای نماز مغرب و عشاء 3.حضور در نماز جمعه حداقل یکبار در سه هفته4.مسافرت طولانی برای ترک این عمل 5.گرفتن روزه های واجب7.گرفتن روزه ی مستحبی در ماه های رجب و شعبان 8.گرفتن40 روز روزه ی مستحبی پشت سر هم در ایام خرداد9.رفتن به زیارت حضرت معصومه(س)و مسجد مقدس جمکران و بسیاری از زیارت گاه های دیگر10.خواندن دعا های مختلف من جمله زیارت عاشورا.دعای توسل.ندبه سمات.کمیل و...11.خواندن قرآن 12.تصمیم قاطع برای ازدواج ولی ناکام در آن 13.تصمیم برای خود کشی ولی ناکام در آن14.توبه برای 100 بار 15.نامه برای خداوند 16.حضورفعال در عزاداری امام حسین(ع) در ایام محرم وکار های زیادی که یادم نیست.

شاید باور نکنید و لی به غیرت خداوند (که در آن شخص نیست ) قسم می خورم که همه ی این ها حقیقت دارد حال از شما می خواهم که آن کس را راهنمایی کنید در غیر این صورت حداقل برای او دعا کنید و ضمنا یادآور میشوم که این کار کریه در ماه ها و ایام اخیر شدیدتر شده است.


پاسخ:
با عرض سلام و سپاس
دوست عزیز اگرچه موارد جزئی و مشخص در سوال ذکر شده ، اما برخی از چیزها برایم روشن نیست ، از جمله سن خواهر و برادر، اين كه خواهر هم به اين عمل راضي است يا با اجبار. اكراه به اين كار دست مي زند و ... بدیهی است که شخص بزرگتر در این مورد مسئولیت بیشتری دارد و در رفع این مشکل بزرگ می تواند موثرتر باشد.
هم چنین روشن نیست که آیا واقعا نزديكي  ( دخول در مقعد ) انجام می شود یا فقط ملاعبه و... هست. اگر چه به دليل محرم بودن دو طرف  ، هر دو عمل زشت و ناپسند است و عواقب هر دو سنگین است.
البته از ديد گاه فقهي به اين عمل زنا گفته مي شود نه لواط و در اين مورد خاص زناي با محرم هست كه اين عمل بسيار زشت و از گناهان كبيره است .
با انجام این عمل با خواهر خود نه تنها مرتکب عمل زشت و شنیع شده است ، بلکه چه بسا آینده خواهرش را نیز تیره و تار کرده است.

آیا این برادر به جای آن کارهایی که بر شمردید (نماز و روزه و..)، فکر و عقل خود را به کار انداخته است؟!
چگونه کارهایی که برشمردید ، او را از این اعمال نتوانسته باز دارد؟!
باید چاره ای بیندیشد و زود خود را ازاین اعمال زشت رها کند که فردا دیر است.
باید ابتدا از آن گناهان توبه نماید تا مگر خداوند گناهان گذشته اش را ببخشد و در توبه نیز همیشه باز است.
اما کارهایی که باید برای ترک آن عمل انجام دهد :
1- بايد خواهر و برادر مواظب باشند كه اين قضيه را با احدي مطرح نكنند ، مگربا مشاوري كه در تخصص و امانت او شك نداشته باشند . زيرا گفتن اين گناه به ديگران خود گناه ديگري است كه عواقب زيانبار ديگري به بار مي آورد .
 2- بر کارهایی قبلی كه ليستي از آن را برشمرديد ، مدامت کند ( غیر از خودکشی که از چاله به چاه افتادن است. چون گناهی است که هیچ گاه قابل جبران نیست) .در هيچ حالي نبايد ارتباط با خداوند را فراموش كرد حتي اگر بزرگ ترين گناهان را مرتكب شده باشند . سعي كند در راز و نياز ها و دعاها صادقانه با خدا سخن بگويد و از او كمك بخواهد و از او توفيق توبه واقعي را درخواست نمايد .
3- تأکید بیش تر برای ازدواج ، حتی ازدواج موقت ( با پایین آوردن شرایط و خواسته ها و کوشش بیش تر برای فراهم آوردن شرایط و پی گیری از جاهایی که شرایط آسان را برای ازدواج فراهم می کنند). این عمل باید هر چه زودتر انجام گیرد. شرایط چنین شخص عادی نیست تا به فکر جمع آوری شرایط باشد. بايد با هر زبان كه مي تواند  به خانواده بفهماند كه نياز به ازدواج دارد و سستي د راين كار ممكن است بسيار زيانبار باشد .
4- برای خواهر نیز شرایط ازدواج را فراهم آورد تا اونيز زودتر ازدواج نماید واز زندگي در خانه پدري جدا شود.چون او نیز در این گناه بزرگ گرفتار شده است و ازدواج برادر مشکل او را حل نمی کند.
5- تا فراهم شدن ازدواج باید مقدمات و شرایط این گناه را از بین ببرد. چون وقتی شرایط آماده شد ، از دعا و نماز و روزه و... هیچ کاری ساخته نیست (حدا اقل برای این شخص که  6 سال گرفتار است.) برادر و خواهر سعي كنند در دو شهرجدا از هم زندگی کنند ،حد اقل تا زمان ازدواج این كار انجام شود.

6- هیچ گاه با خواهرش در منزل تنها نباشند . اگر چنين شرايطي فراهم شد سريع از خانه بيرون برود . جای خوابشان اصلا نزدیک هم نباشد سعي كنند در اتاق هاي جداگانه بخوابند . ارتباط با خواهر را به حد اقل برساند. برای خواهر نیزشرایطی فراهم آورد که با او خلوت نکند. خواهررا از وضعیت روحی و روانی خود و ناراحتی اش مطلع کند. تا هر دو دست به توبه زنند و ترک آسان تر باشد. یعنی باید هر دو تصمیم جدی بر ترک داشته باشند تا با کمک و یاری الهی موفق شوند.
البته به دلیل آن که این فرد زمان زیادی عادت به این عمل زشت کرده ، ترک آن برایش مشکل شده ، اما اگر متوجه گناه بزرگی که مرتکب می شود و نیز رسوایی بزرگی که در صورت فاش شدن انجام این کار گریبانگیر خود و خانواده اش می شود ، باشد ، به هر نحو ممکن خود را از این عادت ناپسند رها خواهد کرد .
در ضمن اگر نیاز به مشاوره های دقیق تر و کاربردی تر نیز بودید ، با ما حتما در ارتباط باشید .

ان شالله مشاوری امین خواهم بود.

موفق باشید

نظر خود را اضافه کنید.

به عنوان مهمان می توانید درباره این موضوع نظر دهید.

0
نظرات شما نیاز به تایید مدیریت دارد.

نظرات (44)

 • مهمان - وحید

  سلام و خسته نباشید
  بنده از فردی ۳۰ملیون طلب دارم که سید هم نیست و توانایی پرداخت نقدی طلبش را ندارد ....ولی ملک دارد....میتونم طلبش را به جای خمس به او ببخشم? ? ?

 • با سلام
  باید با اجازه دفتر مرجع یا نماینده باشه که مقداریش رو ممکنه بشه بخشید.

 • مهمان - امير

  من تو اين دنيا تنها ي آرزو داشتم اين ك يه خواهر داشته باشم اونوقت افرادي ك اين نعمت و دارن چه چيزايي شنيده ميشه از اون ها

 • من پسری 15 ساله هستم می خواهم از دیدن فیلم هاس مستحجن و انجام استمناع خودداری کنم چچه باید بکنم

 • مهمان - محمد

  با سلام میخواستم بدانم گناه اینکه ما جوان هستیم چیست

 • مهمان - مهمان

  با سلام
  جناب شیخ به نظرم دوستی که از انتشار اینگونه مطالب گله کرده بود حرف درستی زده؛ با گفتن چه بسا که منتشر نشدنش بدتر باشه مشکلی حل نمیشه؛ بهتر بود سؤال و جواب خصوصی انجام میشد. پیشنهاد میکنم در اینگونه مسائل دقت بیشتری به خرج بدین.
  خدا قوت

 • مهمان - م

  اصلا مهم نیست اجبار بوده یا نه، سن و... مهم نیست، قبل از هرچیز باید ب شدت کثیفی گناه اشاره کرد. امیدوارم ساختگی باشه ااینا،
  خدا هممونو حفظ کن از گناه.

 • مهمان - سعید

  دوسته من عاشقه ی دختریه.اما قبلا ک بچه بودن با برادر دختر لواط کرده.من گفتم نمیتونه باهاش ازدواج کنه.اون دنبال ی راه حل هستش.آیا راهی هست ک بتونه با دختر موردعلاقش ازدواج کنه؟

 • با سلام
  اگر در لواط دخول کامل انجام شده هیچ راهی نیست که بتونند ازدواج کنند.

 • مهمان - شروین

  چگونه خواهری که با برادر خود ارتباط داشته ازدواج کنه بهم بگید

 • سلام
  مثل بقیه باید ازدواج کنه. متوجه منظورتون نشدم.

 • مهمان - بنده ی خدا

  سلام دوستان
  فرضا منافق نباشی.اگر راست گفته باشی اولا اشتباه کردی تو سایت گفتی چون اشاعه ی فحشا کردی و قبح گناه رو کم کردی (قبح:زشتی)و باعث شدی این گناه امری عادی جلوه کنه در حالی که گناه بسیارررررررررربزرگی هست.
  یک راه حل ترک مفید برای این گناه اینه که باید بدونی شیطان برای گول زدن تو میاد سراغ انگولک کردن نفست!شیطان بدون وسوسه نفس قدرتی نداره!پس اگر نفستو درست کنی حله
  اما نفس ات چطوری نمی ره سمت گناه؟؟اگر در همان لحظه که فکر گناه اومد دقت کن دارم می گم همونننننننن لحظه پناه ببری خدا حله.چون انسان گناهی نمی کنه مگر اینکهههههههههههههههه قبلش تصویر اون گناه رو در ذهنش مجسم می کنه.اگر تصویر گناه رو از قبل نسازی تو ذهنت گناه هم نمی کنی .با دلیل می گم
  در ایه 6ال عمران خدا می گه قبل از تولد بچه اونو در رحم شکل دادیم و در ایه 30نور می فرماید چشمتونواز حرام باز دارید اون چیزی که می سازید من آگاهم بهش!!!!!!!!!مگر آدم چی می سازه با دیدن نامحرم؟؟؟؟بله تصویر گناه می سازه .پس نتیجه می گیریم خدا هم اول مارو شکل داد بعد آفرید و توی بنده هم قبل از افریدن تصویر واقعی و فیلم زندگیت اول تصویرشو می سازی.خب نساز تا نشود!هرگززززززززززززززززز با خواهرت تنها در یک اتاق نباش.چون زمینه های تصویر سازی رو محیا می کنه برات
  و شما هادی جان این سوال ها حق انتشارشو نداری.چون قبح گناه رو می ریزی.و ثانیا حداقل تازمانی که جواب دندان شکنی براش نداری حق نداری بزاری سوال رو

 • چگونه میتواند خواهرش که با برادرش رابطه داشته ازدواج کنه:(:(

 • مهمان - مهمان

  سلام هادی خسته نباشی
  در مورد این سوال شخص یا طرف منافقه یا واقعا راست می گه

 • مهمان - من

  چنین پرسش و پاسخهایی خوراک سایتهای ضداسلامی و ضدایرانی مثل بالاترین میشود.

 • سلام و ادب.
  ضمن تشکر از شما باید متذکر بشه:
  1. سایت‌های ضد اسلامی، ضداسلامی هستن و هرطور که بخوان اساس اسلام رو مورد هجمه و حمله قرار میدن. این بهانه خوبی نیست تا ما احکام و قواعد صحیح زندگی‌ای که توسط دین برامون اومده رو رها کنیم که مبادا فلان سایت یا فلان گروه منحرف ازش استفاده سوء کنن.
  2. چه بسا مطرح نشدن راه درست و پاسخ دینی به اینطور سوالات باعث انحرافاتی بزرگتر و عمیقتری میشه. در خیلی از موارد مطرح شدن این موضوعات، پیشگیرانه بوده.
  3. از دغدغه خوب شما تشکر میکنم.

 • جواب سوالی که فرستادم نمیخواهید بدهید .

 • مهمان - علی

  با سلام یکی هست که با دختر عموی خودش آمیزش جنسی انجام داده به امیدی که او باردار بشه سن دختر عموش 35تا40ساله گناه کاره شون چقدر جواب بدید لطفا

 • سلام
  اگر محرم نباشند بله و زناست.

 • واقعا..که این کارزشت وقبیحی است آیاازینکاری که می کندعذاب وجدان نمیگیرد..آیا به فکر آخرت خودنیست....چرا باید خواهر خونی خوداین کاروعمل زشت را انجام دهد...واقعا متاسفم

 • مهمان - امین

  سلام حاج اقا ممنون از راهنمایی هاتون .میخاستم بگم من چند ماه پیش با دوستم رابطه جنسی داشتم دوستم پسره منم پسر بعد خیلی پشیمونم و میخاستم بدونم توبه برای اینکار کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید

 • سلام
  بله توبه واقعی باشه کافیه.
  البته بهتر است رابطه تون رو با این شخص قطع کنید و با کارهای خوب این گناه رو جبران کنید.

 • مهمان - فرید

  نگا اومده نوشته دوتایی راضی بودیم و...

 • مهمان - فاطمه

  سلام حاج اقا خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون......من دختری هستم 15 ساله چند ماه پیش با پسری در پارک اشنا شدم 17 ساله ما باهم چند ماه دوست بودیم و قرار میگذاشتیم تا همو ببینیم و خانواده من اطلاعی نداشتن ولی خانواده اون از دوستیمون خبر داشتن توی این چند ماه با دروغ های الکی که به دیدن دوستم میرم مادرمو راضی میکردم و به دیدن اون میرفتم حاج اقا ما همو بغل کردیم در همین حد و الان که فکرشو میکنم میبینم که حس میکنم گناه کردم و با پسره بهم زدم و چون هی پیام به من میداد راحتم نمیذاشت گوشیمو خاموش کردم میخام بدونم ایا توبه برای این کاری که من کردم کافیه خیلی حس گناه دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدهید

 • سلام و ادب
  بله آفرین به شما که توبه کردید و ترک کردید و حتی لازم شد خطتون رو عوض کنید. اینت رابطه ها سرانجام خوبی ندارند و خدا هم راضی نیست و حتما هم گناه است.
  توبه کنید و دیگه مرتکبش نشید و با کار خوب جبران کنید خدا ان شالله می بخشد.تا همین حد هم کمک و عنایت خدا بوده.

 • مهمان - مهمان

  چی میشه گفت ................................؟ اینا همش ازعوارض نشستن پای ماهواره و فیلم..و رفیق نابابه .

 • مهمان - تینا

  من توی سن 11سالگی از روی بچگی و نادانی ..... حتی الان دختری سالم از نظر عقیدتی و جسمی هستم و با هیچ جنس مخالفی دوست ی ندارم همان موقع متوجه کارنا درستم شدم و یک مدت فکر خودکشی میکردم،حتی الان از فکر کردن به این مسئله شرم میکنم ولی فقط میخواهم بدانم آیا منی که از سر بچگی و نفهم ی این عمل را انجام داده ام و همان زمان هم به معنای واقعی توبه کرده ام خداوند توبه ام را میپذیرد؟چه کاری باید برای برادرم انجام دهم تا جبرانی برای عمل ناپسندم باشد؟

 • با سلام
  بله حتما خدا می بخشد چرا که الرحمن الرحمین است و خود فرموده بندگان گنهکارم بیایند برای مغفرت و طلب بخشش گناه.
  خواهر دلسوزی باشید و مراقب باشید مسیر درستی رو پیش بگیرد.

 • مهمان - داریوش

  از مدیریت محترم عاجزانه میخوام جواب سوالمو اگه میشه زود بدید داارم روانی میشم راهیو نمیدونم قصد خود کشی دارم

 • مهمان - داریوش

  سلام حاج اقا تورو خود خدا ..... خیلی داغونم ب اجبار بود حاج اقا اگه راه توبه و جبران خسارت وجود داره بهم بگید خیلی داغونم خیلی تورو خدا جوابمو زود بدید حتی اگه راهی نیست خودمو میکشم من دارم میمیرم از درد گناه راه توبه رو نمیدونم و نمیشه ب کسی گفت توروخدا کمکم کنید

 • سلام
  توبه کنید خدا بخشنده است به شرط اینکه دوباره مرتکب این گناه بزرگ نشید.

 • مهمان - سعید

  این یارو خودش با خواهرش رابطه از عقب داشته ، حالا مثلا شیخ نفهمیده موضوع چیه؟ بابا این اخبار از بیخ دروغ است، این شخص ملحد و منافق خواسته بگوید مسلمانان اینطوری هستند تمام عبادات را انجام میدهند و اما بر نفس خود تسلط ندارند و یک اتهام ناروا ایجاد کنند.

 • مهمان - پوریا

  در پاسخ به: مهمان - سعید

  اگه حوادث رو بخونی میفهمی که چنین جریاناتی وجود داشته.آخه من نمیفهمم یه آدم چطوری میتونه با خواهرش رابطه برقرار کنه؟
  من خواهرمو مثل دسته گل نگه داشتم. اون ناموس و غیرت منه.
  این روابط عاملش باز عوامل خارجی .سریال .... که پربیننده ترین سریال دنیاست از اول تا آخر به صحنه های رابطه جنسی یه خواهر و برادر میپردازه.

 • مهمان - ميهمان

  حاج اقا خسته نباشين ، لطفاً بگيد ، أيا در مسلك ظاله بهاييت در موقعي كه شهوت به يك بهائي غلبه كنه و با مادرش و يا خواهرش ميتونه همخوابي بكنه . در كجا ذكر شده ؟ با تشكر از شما
  ====================
  پاسخ:
  با سلام
  این لینک رو مطالعه کنید:
  http://www.t-pasokhgoo.ir/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB/%D9%88%D8%A8%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE%DA%AF%D9%88/2367-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF.html

 • مهمان - مهمان

  فکر و تخیل سکس با محارم آیا اشکال دارد؟ .البته به شرطی که اصلان تبدیل به عمل واقعی نشود
  ================
  پاسخ:
  با سلام
  اگر مفسده و باعث گناه نشود صرف فکردن ایراد ندارد اما مطمئنا باعث مفسده می شود و اگر در اون لحظه هم به گناه نیفتید اما به مرور زمان باعث قبح شکنی و گناه می شود.

 • مهمان - x

  سلام ببخشید اگه پسری به دختری تجاوز جنسی کرده باشه.اگه توبه کنه گناه پسر پاک میشه. برای توبه باید چی کار کنم.
  ================
  پاسخ:
  با سلام
  اگر خسارتی وارد کردید باید حلالیت و بعد توبه کنید و الا توبه کافیه و ان شالله خدا خواهد بخشید.

 • مهمان - مهمان

  سلام من با یه پسر دوست بودم با رضایت جفتمون رابطه جنسی داشتیم خدا منو میبخشه؟
  ================
  پاسخ:
  با سلام
  بشرط توبه واقعی و عدم بازگشت به گناه و جبران کردن ان شالله بله میبخشه. چون ارحم اراحمین هست .

 • مهمان - آفریقا

  سلام خیلی ممنون از شما
  یک سوال دیگه حاج اقا من مطمین نیستم برم غسل کنم نیتم فقط برای خدا بوده باشه
  یعنی موقع هایی ک غسل میکنم و نماز میخونم ب وضوح مشخصه ک چهره ام بسیار زیبا تر و باز تر میشه و درسام خیلی بهتر میشن
  مشکل من اینه که الان میخام غسل کنم و مطمین نیستم بخام برای ب دست اوردن آن نمره های عالی و چهره زیبا غسل میکنم یا فقط برای خدا ...
  همیشه وقتی میخام یک مشکلی رو بعد از سال ها حل کنم یک مشکل لعتتی دیگه پیدا میشه هیچ وقت قرار نیست از زتدگبم راضی باشم و آسایش ببینم
  ====================
  پاسخ:
  با سلام
  دوست عزیز ایرادی نداره و همین که نیت شما خدا باشد اما نیت های دیگه هم مد نظر باشه ایرادی نداره. هر چند بهتره برای خدا باشه که اینها هم به دنبالش هست.
  خیلی حساسیت به خرج ندید و سخت نگیرید.

 • مهمان - آفریقا

  والا آخه فحش های ناموسی با بقیه فحش ها فرق داره .
  از مسوول جلسم پرسیدم گفت باید بزنی توی دهنش هرجند اگه ده تا خوردی ولی اون یک ضربتو بزن.....
  در ضمن حاج آقا غیرت رو چ کار کنم .....
  =================
  پاسخ:
  غیرت به زدن تو گوش نیست.همان نکته ای که عرض کردم اگر عمل کنید نشان از غیرت شماست.

 • مهمان - آفریقا

  سلام حاج اقای عزیز
  ببخشید که این سوال رو میپرسم شرمنده ام واقعا پوزش
  ببخشید اگه ییک شخصی فحش ناموسی خواهر مادر داد باید چ کنیم
  ببخشید شرمنده اگه به شما چنین فحش هایی بدهند جلوی روی خودتون چی کار میکنیو اگه زور دعوا کردن باهاشو تداشته باشی چی
  اگر سر یک علت الکی بود مثلا یک اتفاق خیلی جزیی خیلی ممنون
  اخه شده واسم ..... ولی خودم رو به کر گوشی میزنم ......
  مثلا رفیقته ....
  خدا هم ک قربونش برم منو ضعیف آفریده نمیتونم دعوا کنم
  =====================
  پاسخ:
  با سلام
  بهترین راه تذکر دادن لسانی و قطع رابطه با چنین افرادی است.

 • مهمان - ابرهيم

  پناه بر خدا اين گناه حكمش اعدامهچه ادمايي اين دنيا هستند حاجي

  http://delshad-st.mihanblog.com/

 • کسی را با جنس مخالف خود بازی کرده و از او لذت برده ولی دخولی وارد نشده و زنای صورت نگرفته

وبگــــــــــردی طلبۀ پاسخگو

آخرین ارسال های انجمن

خبرخوان یافت نشد

حمایت از سایت

برای حمایت از سایت لوگوی زیر را در سایت خود درج نمایید.

جدیدترین مطالب سایت