میل جنسی زیادی دارم و به شدت داره منو عذاب می ده

میل جنسی و عذاب

پرسش:
سلام من یک دختر 23 ساله دانشجو هستم که در شهر ستان دور از خانواده و تنها ی تنها زندگی می کنم سوالات زیادی دارم که ممنون می شوم اگر وقت داشتید و براتون میسر بود به همه جواب بدهید

 من متاسفانه میل جنسی زیادی دارم و این موضوع به شدت داره من عذاب می ده خیلی زیاد. من ادم خیلی زیاد معتقدی هم هستم و دلم راضی به خیلی چیزها نمیشه ولی واقعا موندم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و این تنها زندگی کردن من هم داره به این موضوع دامن می زنه لحظه ای نمی تونم از فکر مسائل جنسی بیرون بیایم خیلی خیلی خیلی زیاد زود تحریک میشوم خیلی زود دست خودم هم نیست از سنین قبل بلوغ هم دقیقا به همین شکل بودم بدون اینکه بدونم سکس چیه و نیاز جنسی چیه شدیا تحریک بودم باور کنید روزه و ورزش و.... ان قدر که شما ها فکر می کنید کار ساز نیست اخه این میل را نمیشه از بین برد روزگاری فکر می کردم که میشه ان از بین برد اما دیدم که فقط بدتر شد بعضی و قتها واقعا مجبور میشوم ان کاری که چندان هم جالب نیست را انجام بدهم اما خیلی کم و تو فاصله زمانی زیاد تا معتاد این کار نشوم و فقط یک کمی ارام بشوم دست خودم دیگه نیست ولی احساس گناهش من می کشه؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا نظر دین با نظر اکثر پزشکها فرق می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من تو این زمینه نظرهای خیلی دکترها را تو سایتهای معتبر دیدم اکثرشون اتفاق نظر دارند که خود ارضایی در یک حد معمول طوری که ضرر برای بدن نداشته باشه و طرف معتاد نشه حتی برای بدن ضروری و جواب ندادن به غریزه طبیعی جنسی عواقب بدتری داره و...... ولی نظر علمائ را که می خونی فقط یک کلمه می گند حرام و بس خوب طرف چی کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو اکثر سایتهای پزشکی را که نگاه کنید این بزرگترین مشکل جوانها است که هیچ کس هم جواب درستی براش نداره باز هم وقتی به متن دین که رجوع می کنی میبینی برای مردها چه قدر راه باز و چه قدر تو این زمینه برای اونها اختیارات گداشته شده چه در زمینه ازدواج دائم و موقت و هم چنین عرف جامعه هم هماهنگی بیشتری با این مساله داره ولی زن و نیازهایش کاملا سر کوب شده وحتی به نظر من تو دین هم این مساله نا دیده گرفته شده و راه حلی براش نیست خوب دخترها چی کار کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی که تحت هیچ شرایطی نمی تونه ازدواج کنه و هیچ موقعیتی هم براش نیست و نیاز جنسی هم داره باید چی کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دونم شاید شما هم نتونید جوابی به من بدهید شاید این فقط یک درد دل باشه به عنوان یک ادم نا شناس که نمی تونه هر جایی درد ش بگه و اصلا چی بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امشب بعد نماز به خودم قول دادم که هیچ وقت دیگر به مسائل جنسی فکر نکنم و تو فکرم هم لذت نبرم اما نمیشه دست خودم نیست واقعا نیست همین که می روم روی تختم می خوابم بی اراده شروع میشه و داغونم می کنه خیلی زیادخودم کنترل می کنم حتی دقیق ای فکر هم من کاملا تحریک می کنه نمی دونم ایا فکر کردن به این شکل هم واقعا واقعا گناه داره؟؟؟؟؟ اگر انجوری باشه من خیلی زیاد گناه کردم و هیچ وقت هم .................. بعضی وقتها فقط گریه می کنم اینقدر گریه کردم و از خدا خواستم که حد نداره اما دعا هممشکلم حل نکرده فشار زیاد را نمی تونم تحمل کنم هر چند که روزها روزه بگیرم و گاها تا صبح هم نماز شب بخونم ولی فشار جای خودش داره من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا این نیرو راداده که من ضجر بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا دعهای من مستجاب نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همیشه می گم کاش که من این میل اصلا نداشتم تا راحت تر زندگی می کردم اگر واقعا دختری تا اخر عمرش هم نتونه به هیچ شکلی ازدواج کنه باز هم خود ارضایی برای ان گناه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر کم بکنه که مریض نشه چی؟؟؟؟؟؟؟ نگیید که بره ازدواج موقت بکنه خودتون هم خوب می دونید برای دختر ان هم تو شرایط کشور ما و ..... نشدنی و کار را خراب تر هم می کنه برای مردها همه چیز فرق می کنه و راحت می تونند این کار را بکنند اما دختر نه اصلا چی بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر تحریک کردن طوری باشه که اصلا باعث ارضا و ارگاسم نشه و کاری به ان ناحیه نداشته باشه باز هم گناه خود ارضایی را داره؟؟؟؟؟؟؟ فقط در یک حد کمش که ادم ارام بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشوم اگر به تمام این سوالها اگر تونستید جواب بدهید .


پاسخ:
با سلام و عرض ادب

خدمت شما خواهر گرامی عرض کنم که متأسفانه یکی از مشکلاتی که امروز به صورت جدی در جامعه ما مطرح است، مشکل جوانان و غریزه جنسی و بالا رفتن سن ازدواج است. این مسئله اگر چه همیشه وجود داشته و تازگی ندارد، اما سخت شدن شرایط فرهنگی ازدواج و دیر انجام شدن آن و وجود عوامل تحریک کننده و آزاد بودن نسبی روابط در جامعه و آمیختگی دختران و پسران جوان و... به این مشکل دامن زده و آن را بسیار حاد و جدی نموده است. در ابتدا لازم می‌دانیم که به این مشکل اجتماعی (بالا رفتن سن ازدواج) اشاره کنیم که ریشه اغلب مشکلات جنسی است.
در نوشتة خود آورده‌اید که تحت هیچ شرایطی نمی‌توانید ازدواج کنید! چرا؟ آیا به سبب نداشتن خواستگاران یا شرایط تحصیل و...؟ آیا شرایط خانواده است یا شرایط خودتان؟ آیا فراهم آوردن شرایط در توان شما نیست؟ چقدر در مورد این مسئله و راهکارهای آن اندیشیده‌اید؟
می‌پذیریم که امروز شرایط ازدواج به دلایل متعدد سخت شده ،‌اما سخن ما این است که آیا نباید به خاطر نتایج بسیار ارزشمند آن (که اکمال دین و تقویت ایمان و نجات  و رهایی از عذاب دوزخ و گناه و... که بخشی از آن است) سختی‌ها را به جان خرید، یا از بسیاری خواسته‌ها که حتی شاید اهمیت نیز دارد صرف نظر نمود؟ مگر نه این است که برای رسیدن به هدف ارزشمند، سختی‌های آن را باید به جان خرید؟ مطلوب هر چه ارزشمندتر باشد، سختی‌های بیشتری را باید تحمل نمود.
بنابراین اولین و مهم ترین توصیة ما این است که هر چه زودتر و بیشتر به ازدواج و راهکارهای آن و برطرف نمودن موانع بیندیشید.
برای شما که دختر هستید، شاید در ابتدا ناممکن جلوه کند، مثلاً نمی‌توانید به خواستگاری بروید ، اما مگر باید حتماً مردان به خواستگاری بروند؟ شما نیز می‌توانید به طریق  غیر مستقیم به این کار اقدام کنید یا حداقل آمادگی خود را برای ازدواج به دوستان خود اعلام کنید، یا مثلاً در مجالس زنانه مانند مساجد و برنامه‌های عمومی شرکت کنید و از این طریق خود را در معرض دید دیگران قرار دهید. نقش واسطه ها بسیار مهم است.
تنهایی شما، عامل تحریک به حساب می‌آید. با بیرون آمدن از تنهایی، علاوه بر این که یکی از عوامل را تضعیف کرده‌اید، شرایط بهتری برای ازدواج فراهم آورده‌اید.
گفته‌اید که در هنگام رفتن به رختخواب این مسئله تشدید می‌شود و فکرهای شهوت انگیز به سراغتان می‌آید.
بهتر است هیچ گاه زود به رختخواب نروید و تا کاملاً خسته نشده‌اید، نخوابید. برای این منظور می‌توانید برخی از کتاب های اعتقادی یا مطالعات سخت و خسته کنندة درسی را آماده کنید و پیش از رفتن به رختخواب و دراز کشیدن آنها را مطالعه نمایید.
در مورد مشکل خود ارضایی سخن گفتید که آیا هیچ راهی برای توجیه دینی در شرایط بسیار سخت وجود دارد ، یا حد اقل بخشی از آن برای رسیدن به آرامش ، توجیه دینی دارد ؟
در پاسخ باید بگوییم : آنچه از فتوای فقها و مراجعه به کتاب های اخلاقی به دست آوردیم ، استثنایی را در مورد این عمل قائل نشدند و این عمل از گناهان کبیره محسوب شده است و در صورت مبتلا شدن به این عمل در هر حد و اندازه ، باید از این گناه توبه نمود ، اگر چه بارها اتفاق افتد .
در ادامه نوشته تان ، از تغایر یافته های علمی با آموزه های دینی سخن گفتید. باید در این باره خدمت شما خواهر گرامی ، چند نکته را یاد آور شویم.
اولا آنچه از یافته علمی بیان کردید ، به طور قاطع نیست ، بلکه احتمالا نظریه برخی از پزشکان باشد ، که باید در کنار آن نظریه روان شناسان را نیز مورد توجه قرار داد و در ضمن میزان اعتقاد و باور یک پزشک به اعتقاد و باور دینی نیز قابل توجه است.
ثانیا : آنچه یک پزشک می تواند طرح نماید ، صرفا با نگاه به آثار عمل کرد و رفتار انسان بر جسم و وجود طبیعی انسان ها است. بنابراین یک پزشک کاملا می تواند نظریه اش صحیح باشد که با فشار جنسی شدید ، می تواند برای جسم آسیب داشته باشد ، پس مس توان کمی آن را تخلیه نمود ، اما آنچه از طرف دین مورد توجه قرار می گیرد ، تنها جسم انسان نیست ، بلکه روح و روان انسان و آسیب های آن ، بیشتر مورد توجه دین قرار دارد.
پس می تواند در نتیجه این دو نظریه با هم متفاوت باشد.
مثلا ممکن است که این عمل ، حالتی در روان انسان ایجاد کند که موجب دوری از خدا گردد ، اگر چه حتی اندک باشدو به همین خاطر اصل عنمل با صرف نظر از میزان آن منفور دانسته شده است. مانند این که دین نوشیدن شراب حتی اگر قطره ای باشد ، حرام ونجس دانسته و فرموده است : انما الخمر و المیسر رجس من عمل الشیطان فاجتبوه . شراب و قمر پلید است. از ان پرهیز نمایید.
شاید عملی مانند خود ارضایی نیز چنین باشد.
شاید هم اجازه به کم ان علاوه بر تأیید ضمنی ، مقدمه ای برای آغاز راهی باشد که سرانجام آن بیماری های متعدد را بدنبال دارد که مورد تأیید پزشکان و روان شناسان نیز قرارگرفته است.
نیز ممکن است ممنوع بودن مطلق آن در دین برای دلایل دیگری باشد که از ما پنهان است ، مثلا با مشروعیت این کار حتیدر حد کم ، موجب شود که شخص از همین طریق به اقناع و آرامش دست یابد و از امر بسیار مهمی مانند ازدواج و تشکیل خانواده و بقا و تداوم نسل بشری و... بازماند ؛زیرا به طور طبیعی یکی از انگیز های و محرک های بسیار مهم برای ازدواج به خصوص در مردان ، محرک جنسی است و با پاسخ یافتن این نیاز به شکل دیگر ( در هر حد و اندازه ) این انگیزه تضعیف می گردد.
نیز سوال کردید که آیا افکار گناه نیز ، گناه است ، در پاسخ می گوییم : فکر گناه گناه نیست ولی خود نیز می دانید که خواه ناخواه اندیشیدن در مورد گناه ، شما را به گناه می کشاند. پس اگر بتوانید به عنوان مقدمه گناه از آن پرهیز کنید ، برای آرامش تان بهتر است.
به برخی از عوامل کاهش رفتارهای جنسی یا افکار شهوت انگیز اشاره کرده‌اید.
مواردی که ذکر کردید و برخی از مواردی که بیان خواهیم کرد، علت تمام و کمال و از بین برنده شهوات یا افکار تحریک کننده یا خود ارضایی نیست. این عوامل در کنار سایر عوامل تنها می‌تواند کاهش دهنده تحریکات شهوانی و موجب تقویت اراده گردد. در  عین حال که باید مهم ترین عامل را که ازدواج است، فراهم نمایید.
الف ) عواقب خودارضايى:
  در اينجا توجه شما را به عواقب خودارضايى جلب مي نماييم تا با آگاهى از آنها بهتر بتوان از اين گناه اجتناب ورزيد. البته عواقب سوء و پيامدهاى منفى و عملى اين گناه جداى از آن كه معصيت است،  فراتر از آن است كه بتوان آنها را برشمرد، بلكه فقط به چند مورد از آن اكتفا مى‏كنيم:
 1- پيامدهاى جسمانى: ضعف چشم و بينايى، تحليل رفتن قواى جسمانى، عقيم شدن و ناتوانى در توليد مثل، پيرى زودرس، ضعف مفاصل، لرزش دست، زشتى  چهره و از بين رفتن طراوت صورت.
 2- پيامدهاى روحى و روانى: ضعف حافظه و حواس‏پرتى، اضطراب، منزوى شدن و گوشه‏گيرى، افسردگى، بى‏نشاطى و لذت نبردن از زندگى، پرخاشگرى و  بداخلاقى و تندخويى، كسالت دائمى، ضعف اراده.
 3- عوارض اجتماعى: ناسازگارى خانوادگى، بى‏ميل شدن به همسر و ازدواج، ناتوانى در ارتباط با جنس مخالف و همسر، بى‏غيرت شدن، احساس طرد شدن، از بين  رفتن عزت، پاكى، شرافت و جايگاه اجتماعى، دير ازدواج كردن و لذت نبردن از زندگى مشترك.
 حال چنانچه فرد مبتلا به خودارضايي باشد رعايت دستورالعمل‏هاي زير در جهت درمان آن مفيد است:

ب) توصيه‏هاى اوليه به منظور كنترل نيروى شهوت و فرار از گناه خودارضايى:
 1- سعى كنيد به هنگام خواب شكم شما بيش از حد معمول پر نباشد.
 2- از پوشيدن لباس‏هاى تنگ و چسبان اجتناب كنيد.
 3- از نگاه كردن به مناظر، فيلم‏ها و تصاوير تحريك كننده جدا خوددارى كنيد و به محض مواجه شدن با اين امور چشم خود را بسته و يا به زمين و يا آسمان نگاه  كنيد.
 4- از شنيدن و خواندن مباحث و مطالب جنسى و حتى شوخى‏هاى جنسى و تحريك‏كننده و فكر كردن در اين امور جدا پرهيز كنيد.
 5- از خوردن مواد غذايى كه محرك است مانند: خرما، پياز، فلفل، تخم‏مرغ، گوشت قرمز، غذاهاى پرچرب، حتى‏المقدور اجتناب و به ميزان ضرورت اكتفا كنيد.
 6- قبل از خواب حتما مثانه خود را تخليه نماييد.
 7- از نوشيدن افراط‏گونه آب و مايعات پرهيز كنيد (به خصوص شب‏ها و قبل از خوابيدن).
 8- هيچ‏گاه بدن عريان خود را در آينه نگاه نكنيد.
 9- از دست‏ورزى اندام جنسى خود اجتناب كنيد و در هيچ شرايطى دست‏ورزى نكنيد.
 10- هرگز به رو نخوابيد.
 11- به منظور تخليه انرژى زايد بدن به طور منظم و زياد ورزش كنيد.
 12- هيچ‏گاه بيكار نباشيد، براى اوقات فراغت خود برنامه داشته باشيد و آن را با مطالعه، ورزش، زيادت عبادت و... پر كنيد.
 13- هرگز در مكانى خلوت و تنها و دور از نظر ديگران نباشيد.
 14- هرگاه مورد هجوم افكار جنسى واقع شديد، در مكان خلوت و دور از نظر ديگران بسر نبريد بلكه در مجالس عمومى وارد شويد و در آنجا به سر بريد.
 15- هفته‏اى يكى دو روز روزه مستحبى بگيريد و اگر توان آن را نداريد روزه اخلاقى بگيريد؛ يعنى، ميزان صرف غذا را كاهش و فاصله هر وعده غذا را افزايش و  تعداد دفعات غذا را كاهش دهيد و به حداقل خوراك اكتفا كنيد.
 16- با نامحرم رفتار متكبرانه داشته باشيد و از سخنان ملايمت‏آميز با آنها خوددارى كرده واز نرمى و لينت در كلام با آنها اجتناب ورزيد.
 17- هيچ‏گاه با نامحرم و جنس مخالف در مكان خلوت و دور از نگاه ديگران باقى نمانيد، حتى براى آموزش و...
 18- قرآن زياد بخوانيد و درباره معانى آيات آن فكر كنيد.
موفق و سربلند باشید.

نظر خود را اضافه کنید.

به عنوان مهمان می توانید درباره این موضوع نظر دهید.

0
نظرات شما نیاز به تایید مدیریت دارد.

نظرات (374)

 • مهمان - Z

  با سلام مطلب بالا خیلی عالی بود ولی راه سختی است که ایمان قوی میخواهد

 • مهمان - M

  شماکه طلبه هستید و خدارو خوب میشناسید لطفا جواب منو بدین و خواهشا قانع کنید منو
  مگه خدا توی قران نگفته بخوانید مرا تااجابت کنم شمارا؟؟؟؟؟مگه ازمون نخواسته ازدواج کنیم؟؟؟مگه خودش این نیاز لعنتی نذاشته توی وجودمون؟؟؟؟مگه نمیبینه که دارم عذاب میکشم ؟؟؟مگه ازدواج من به ضرر منه؟؟؟پس چرا دعاهامو مستجاب نمیکنهههههه؟؟؟؟چرا نمیشنوه ؟؟؟چرا نمیبینهههههه؟؟اره خودارضایی ادم افسرده میکنه درسته ولی الان من به خاطر این نیاز کوفتی افسرده شدم چییییکارکنم چطوری این خدای ظالم دوس داشته باشم مگه من گفتم این نیاز بده به من خودش داده چرااااااااا داده ؟؟؟چرا نشسته اون بالا لذت میبره از نیاز من خسسسسسسته شدم دیگه کم اوردمممممم

 • سلام
  کوتاهی های مسئولین و خودمون رو به گردن خدا نندازیم.
  مشکل اقتاد کشوره که جوون ها نمیرند
  سختگیری والدین و دختراست.به هر موردی ایراد می گیرند. حالا خدا چکار کنه؟
  در ثانی دخترای زیادی هم هستند که مجردند و نیازشون بالاست اما سمت گناه نمیرند!!!

 • مهمان - سید ابوالقاسم شمندی

  بنده 35 سال دارم و ازدواج کردم ولی جلویی شهوت خودم را نمیتونم بگیرم چه کنم

 • سلام علیکم
  باید مراقب شیطان باشید و از هر چیزی که باعث زیاد شدن شهوت میشه دوری کنید. اگر هم طبعتون بیش از حد گرم هست و با همسرتون هم رابطه متعادل دارید باید طبعتون رو متعادل کنید.

 • مهمان - امیر حسین

  سلام من عطش زیادی دارم .هیچی فایده نداره .دوس دخترمم عطش زیادی داره .باید این عطشو رفعش کنم .یه پسر 21 ساله تحمل هیچیو نداره.

 • سلام
  پس عطشتون به خدا و بندگی و آینده خوب چی میشه؟
  عطش شیطانی چرا؟؟!!!

 • مهمان - علی

  من به این جمله که میگن خدا هر چیزو بگیره یه چیزی جاش میده ایمان دارم.خداوند به دختران تحمل و طاقت بیشتری در کنترل نیاز جنسی داده این حرف توسط خیلی منابع اثبات شده و چند حدیث هم در موردش هست پس به کار خدا ایراد نگیریم

 • مهمان - زهرا

  در پاسخ به: مهمان - علی

  چقدر اخه تحمل؟ تا کی تحمل؟ اره من میتونم تحمل کنم اما به زووووور سرگرم کردن خودم به کار خونه و کتاب و هرچی که هست. اما یه وقتایی ادم کم میاره. مخصوصا دختر. که انقدر نیاز داره به محبت واقعی. حالا نیاز جنسی نه...حداقل حداقل یه اغوش گرم که بهت آرامش بده. بخدا واسه خدا هییییچ کاری نداره. چشم بر هم زدی هم طول نمیکشه اگه بخواد به هممون کمک کنه اروم بشیم. من خدارو شکر میکنم که سالمم ک وضعیت خونوادگیم خوبه و دغدغه اون چیزارو ندارم. اما وااااقعا این رو هم میخوام و از ته دلم هم میخوام. دلم نمیخواد انقدر با این فکره درگیر بشم تا آخر یا تموم احساسمو از دست بدم و وقتش بگذره یا ب گناه بیفتم. دلم میخواد خیر و صلاحم زود اتفاق بیفته انشالله خیر و صلاح الهی همه خیلی زپد اتفاق بیفته و تا اون موقع خدا به ما قدرت صبر بده

 • مهمان - زهرا

  خدا پسرا رو جوری آفریده که حداقل ماهی یکبار توی خواب ارضا میشن و جنب میشن اما ما دخترا همین تووی خواب رو هم نداریم... برعکس اونها ما ماهی یکبار که عادت ماهانه میشیم قبل از عادت به شدت میل جنسیمون بالا میره. من که خودم شبا بلند میشم بدون صدا زار میزنم با خدا حرف میزنم که بذار راحت زندگیمو بکنم این چه حسیه که قبل از پریودی به من میدی. اخه چجوری دلش میاد زجر و عذاب کسی رو ببینه که حتی یک مفر رو نداره که بغلش کنه و آغوشش بهش ارامش بده. حتی مادرمم حوصله نداره اونقدری ک من میخوام بغلم کنه.من خودارضایی نمیکنم و بهش فکرم نمیکنم اما به شدت الان نیاز دارم به حتی یک بغل ساده. و اینکه پسری که باهاش دوست هستم و قصد ازدواج داریم هم ازم دوره و نمیتونیم همدیگه رو ببینیم. همین تازگی بهم گفت که سه شب پشت سر هم جنب شده و بخاطر همین باید خودش رو با خود ارضایی تخلیه کنه. من که دیگه بزور بتونم جلوی خودمو بگیرم . بعضی وقتا دلم میخواد بمیرم. شما میگید خودارضایی افسردگی و مشکل روحی و گوشه گیری میاره . اما منی که خودارضایی نمیکنم هم انقدر از این موضوع ناراحتم که دیگه به بی حسی رسیدم نه با خونواده م حرف میزنم ن دوستام و نه نامزدم. شما که خوبین شما که دلتون پاکه واسه ما دعا کن شرایط ازدواحمون جور شه. من که راضی ام همینجوری بیاد اما خودش میگه باید قدرتمند بیام. دعا کنید شرایط اون و شرایط همه جور بشه و بتونیم با همسر الهیمون ازدواج کنیم و ارامش بگیریم و خوشبخت بشیم

 • مهمان - محمد پسری دل شکسته وتنها

  در پاسخ به: مهمان - زهرا

  سلام زهرا خانوم شما با پسری هستین که (فعلا خواستگاری شما نیومده ونامحرمین) قراره بیااد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینده اینجا دوبحث میمونه شمایی که خودارضایی نمیکنی بااین کارتون قلب اقا مهدی (عج)وخشم خدا رو باعث میشین دوستی باجنس مخالف هرچند بانیت ازدواج باشد دست کمی از خود ارضایی ندارد یادمان باشد فاطمه(ص) از نابینا هم روی برمیگرداند خو خواهر من خودمون میخوایم افسرده بشیم خودمون میخوایم شهوتمون بالا بزنه خودمون میخوایم نماز نخونیم خودمون خداروغریبه میدونیم ومیخوایمم کمکمون کنه خودمون میخوایم ازدواجمون ب تاخیر بندازیم خودمون پول رو بر ملاک های حقیقی زندگی مقدم ترمیدونیم (ازماست ک برماست)

 • با سلام
  چشم دعاگو هستم. اما
  1. مشکل نیاز جنسی بخاطر دیر ازدواج کردن هست و خدا هم این نیاز رو قرار داده خود ما بخاطر دلایل بیخود خرابش کردیم.
  2. خانم ها هم در خواب بعضا مثل آقایون هستند ولی کمتر/
  3. خود این رابطه شما با نامحرم اشتباه بزرگ و دلیل مهم بر تحریک و زیاد شدن نازهاتون می شود.

 • مهمان - مهمان

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  نا محرم نیستیم بین خودمون صیغه محرمیت خوندیم. یعنی خودم خوندم. که ارتباطمون و حرف زدنمون مشکلی نداشته باشه. حتی از همین راه دور. (امیدوارم که این دیگه ایرادی نداشته باشه) انشالله که همه مون عاقبت بخیر بشیم. چند روزه که حالم بهتره و کمتر فکر و خیال میکنم. فکر میکنم اون فشاراو نیاز به ناز کردن و محبت بیشتر خواستن برای زمان عادت ماهانه بیشتر میشه. ای کاش همیشه مث الان اروم بودم تا زمانی که همسرم کنارم نیست

 • سلام
  بله حتما خودتون بهتر می دونید که صیغه محرمیتتون درست نیست.
  این مسکن ها اگر بر فرض محال هم مفید باشه موقتیه و حالتون رو به مرور بدتر می کند.

 • مهمان - زهرا

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  منظورتون از مسکن موقتی چیه؟

 • مهمان - زهرا

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  چرا جواب ندادید؟ گفتم از نظر شرعی درسته و هیچ ایرادی نداره.

 • مهمان - زهرا

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  اگر خود زن و مرد عقد را بخوانند، اول زن بگوید: «زَوَّجْتُکَ نَفْسىِ فِى الْمُدَّةِ الْمَعْلُومَةِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعْلُوم» یعنی خودم را به همسر غیر دائمی شما به مدت و مهر معلوم در آوردم، بعد بدون فاصله مرد بگوید: «قَبِلْتُ لِنَفْسى هکذا »، یعنی قبول کردم ، صحیح است.

 • مهمان - زهرا

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  چه مسکنی موقتیه؟؟؟

 • مهمان - زهرا

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  چرا درست نیست؟ روی چه حسابی دارید میگید درست نیست؟ همون جمله ای که بقیه میخونن و به عقد هم در میان ماه هم خوندیم. کشکلش دقیقا کجاست؟؟؟؟؟؟

 • چون اذن پدر واجب است و الا باطله عقد.

 • سلام حاج اقا من پسری ۱۷ ساله هستم و واقعا میل جنسیم به شدت زیاده و ۱ سال بود خود ارضایی میکردم و خداروشکر ۱ ماه هست تونستم ترک کنم واقعا دیگه نمیتونم جلو خودمو بگیرم چیکار کنم اخه شما بگو

 • مهمان - sara

  سلام حاج اقا همسرم تمایل جنسی بالایی داره منم هم بصورت عادی هردفعه که خواسته نیازهاشو برطرف کردم اما ی وقتایی واقعا خسته میشم موندم چکارکنم انقدر هم دوسشدارم که نمیتونم به خواسته هاش نه بگم:(

 • با سلام
  کمی طبع خود رو گرمتر کنید و همسرتون هم توجیح شوند که افراط در این کار نباید داشته باشند چون ممکنه مضرر باشد.

 • :زن اصلا به مرد تمایل نداره میل جنسیشم خیلی کمه

 • مهمان - ناهید

  باسلام.با پسری برای ازدواج هستم ..ولی فعلا امادگی ندارن ..از طرفی فشار جنسی روشونه ..و من نمیخوام الان رابطه داشته باشم چیکار کنم؟

 • سلام
  باید مانع بشید چون پسرا به اسم ازدواج نیازهاشون رو بر طرف می کنند و در آخر کنار میکشند و میگن به درد هم نمیخوریم و ...

 • مهمان - هادی

  سلام من یه پسر بیست ساله هستم و شهوتم فوقالعاده زیاده از همان سن بلوغ یکسره بدون اینکه کم بشه واقعا منو داغون کرده هرکاری برای ترک خودارضایی میکنم فاییده نداره اعتماد بنفس خود رو از دست دادم کلا داغون شدم بنظرتون راه چاره چیست؟ممنون میشم جواب بدین

 • مهمان - یه بدبخت

  آقا شما نفست از جای گرم بلند میشه. میگه نمیتونم ازدواج کنم میگی چرا نمیتونی؟ بکن بکن! :| نمیتونه حاج اقا به من و شما هم ربط نداره چرا. تا کی سرکه بخوریم؟ تا کی گرمی نخوریم؟ تا کی ورزش کنیم؟ اه!

 • مهمان - دختر آسمان

  سلام. 33 سال دارم و از سن 14 سالگی دچار خودارضایی شدم و تا الان نتونسم ترک کنم. تا بحال خواستگار نداشتم با اینکه به قول شما همه جا علنی مطرح کردم که شرایط ازدواج رو دارم و اگر موردی باشه حتماً بررسی می کنم. به خیلی ها سپردم بهم معرفی کنن اما هیچکدوم منجر به ازدواج نشده چون اکثراً ظاهر خیلی زیبا می خوان و من معمولی هستم.
  فکر میکردم وقتی توی خونه بیکار هستم از تنهایی میرم سراغش ولی چند سالی هست که سرکار می رم و فوق العاده استرسم زیاد شده و حتی مجبورم اضافه کار وایسم و این باعث شده بیشتر از گذشته خودارضایی داشته باشم.
  خودارضاییم به این صورته که بیشترش فکری هست و اصلاً دستورزی نمی کنم فقط خودمو منقبض می کنم و پاهامو به هم نزدیک می کنم.
  هزار بار تصمیم به ترک گرفتم اما روز از نو روزی از نو! میترسم آخرش بعد از عمری که خدا ازدواج قسمتم کنه میترسم یهو متوجه بشم که هیچ میلی به برقراری ارتباط جنسی با همسرم ندارم و به این خودارضاییم عادت کرده باشم!!

 • سلام و ادب
  شما که از ضررها و آسیب اینکار اطلاع دارید باید همت کنید به ترک و هیچ چیزی بیشتر از همت و اراده قوی تاثیر در ترک ندارد.
  به دستورات و نکات بالا که اشاره کردیم اگر عمل کنید حتما ترک خواهید کرد.

 • مهمان - ناشناس

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من و خانمم 1 ساله ازدواج کردیم منو همسرم خیلی هم دیگرودوست داریم و تو مسائل زناشویی مون هم مشکلی نداریم فقط یه سوال دارم که میخواستم بدونم تازگیا زمانی که خانمم تحریک میشه به شدت احساس تشنگی میکنه انگار که کلی راه رفته و بدنش فقط مایعات میخواد خوشحال میشم راهنمایی کنین

 • با سلام
  با پزشک مشورت کنید.مشکل خاصی نیست.

 • مهمان - رهاشده

  سلام ...من نظراتم ارسال نمیشه

 • مهمان - melinaa

  سلام حاجی اقا.از میل شدید جنسی دارم دیوونه میشم.دارم ازدواج میکنم اما 1سال دیگه طول میکشه.ولی این تحریک شدن های من ازلحاظ جسمی مشکل پیشم میاره؟؟چندبار خواستم خودارضایی رو ترک کنم اما نتونستم بااینکه حافظ قرانم.عذاب وجدان شدید دارم.دارم روانی میشم.همش فکرمیکنم این مایعی که از من میاد باعث نازاشدنم میشه..نمیدونم چکارکنم

 • با سلام
  شما تو دوران عقد هم می تونید با همسرتون رابطه و همدیگه رو ارضا کنید.
  علت شهوت عوامل بیرونی هست که شما باید اونها رو کنار بزارید و با خدا و قرآن بیشتر مانوس بشید.
  کنترول شهوت سخته اما شدنی هست.

 • مهمان - میهمان

  حاجی نفست از جای گرم بلند میشه من یه زنم تازه متاهلم هستم هر کاری بگید. کردم شوهرم فقط پا فیلم سوپر و هیچ منو نمیبینه اشوه ناز هر کاری کردم نشد جداشم ابروم میره خیانت کنم میگن خراب فیلم ببینم میگن گناه بمیرم میگن خود کشی ای خدا این مرامه تو خودت این حسو بزاری خودتم همه درارو ببندی

 • سلام
  مشکل شما اینه که قبل ازدواج تو انتخاب همسر دقت نکردید. اینکه ملاک برای تعیین همسر مشخص شده و گفته شده با ایمان باشه و تحقیق کنید و ... برای همینه که به این مشکلات نخورید.

 • مهمان - زهرا

  سلام من هم دقیقا شرایط شهوتیم مثل همین خانوم 23 سالست و 23 سالمم هست و مشکلی که دارم مشکل معلولیت جسمی حرکتی دارم به خاطر این موضوع خواستگار ندارم باید چه کنم؟

 • با سلام
  باید بسپارید کسی که شرایط مثل شما رو داره بیان خواستگاری و یا خانواده تان باید توجیه باشند که اگر دائم نمی توانید حداقل موقت ازدواج کنید.

 • مهمان - albert

  سلام حاج آقا من موفق به ترک کردن شدم و خیلی هم آسون بود و راحت
  هرکی خیلی سخته براش روزی 200 آیه قرآن بخونه و تمام نماز هاش رو سروقت بخونه و همیشه در هر فرستی صلوات بفرسته و سنگین ورزش بکنه.پیشنهاد می کنم ماهی یه بار قرآن رو دور بکنه که صد در صد در هزار می تونه ترک بکنه بی هیچ سختی
  واقعا ممنونم حاج آقا خدا خیرتون بده

 • مهمان - علیرضا

  در پاسخ به: مهمان - albert

  یعنی میفرمایید زندگیمونو تعطیل کنیم واسه ترک خود ارضایی؟
  دست بردار دوست من
  این که خودش ضررش بیشتر

 • مهمان - mm

  سلام من متاهل هستم برای تحصیل به شهر دیگه ای رفتم و نمی تونم همسرم بیارم باید چکار کنم

 • سلام
  باید زود به زود به شهرتون برگردید و خویشتن دار باشید و وسوسه شیطان رو نخورید.

 • مهمان - بنده ی خدا

  حاج آقا هیچ کودوم از این راه هایی که شما نوشتید فایده نداره . نه اینکه حرف شما باشه پیشنهاد خیلی هاس ولی بی فایدس . من از شدت میل جنسی دل درد میگیرم و هیچ راهی نیست یا تخلیه که گناه داره یا درد
  ازدواج هم که باید هفت خوان رستم رو گذروند . این آقایی که گفت داروی کاهش میل جنسی هست بگه کجا هست بریم بگیریم والا دکتر که نمیده هر چی بهش میگم

 • سلام
  مطمئن باشید درست عمل کنید فایده داره. چون دوستانی تلاش کردند و موفق شدند

 • مهمان - مهسا

  سلام، من الان این مطلبو خوندم، ولی منم این مشکلو دارم، دوساله ازدواج کردم . سال اول ک عقد بودیم همسرم از لحاظ جنسی بسیار خوب بود و شایدم گاهی خسته میشدم از دستش اما الان دیگه اینجور نیس،هفته ای یکبار و شاید دوهفته یکبار،اما من میل جنسیم زیاده و نمیتونم تحمل کنم،بیشتر اوقات گریه میکنمو عصبی هستم، باهاش صحبت کردم ولی هردفه ماراحت میشه میگه نگو اینحرفو،ازلحاظ عاطفی خیلی بهم‌نزدیکیم،خیلی همو دوس داریم ولی کم کم دارم نسبت بهش سرد میشم، دوبار خودارضایی کردم، گاهی فکرای بدی ب ذهنم میرسه، ازینکه هی بهش التماس کنم بدم میاد برای همین ازش فاصله میگیرم تا خودم کمتر اذیت بشم، نمیدونم چیکار کنم... میدونم راهی نیس ولی حداقلش اینه ک اینجا مینویسمو دردل میکنم..

 • سلام
  باید دید علتش چیه و شاید نوع رابطه باعث سردی ایشون شده.
  غذا و میوه و ... گرمی بدید بخورند.

 • مهمان - حنا

  سلام حاج اقا من ی خانم متاهل هستم خودم خیلی به مسائل جنسی علاقه دارم ولی همسر اصلادتوجه ندارههمه کار کردم تا راضی باشه ولی هربار با توهین به من وعملم .منو دچار عذاب وجدان کرده همش فک میکنم ادم بدی هستم .لطفا کمکم کنید

 • با سلام
  مطمئنا حق با شماست و آدم بدی هم نیستید و همسرتون دارند اشتباه می کنند. این نیاز در زن و شوهر به نحو احسن باید پاسخ داده شود.
  باید بیشتر توضیح دهید که در چه حد توجه نداره و خواسته های شما چیه؟
  بهتره راضیشون کنید به مشاوره حضوری در شهر خودتون .

 • مهمان - کیان

  با سلام
  تاجایی که من میدونم اسلام با رهبانیت مخالفه. تنها راه خودارضایی نکردن ازدواجه و نه رهبانیت پیشه کردن. متاسفانه در سایتها دیده میشه داروهای کاهش میل جنسی جوانان از طرفی خیلی جاها دیده میشه داروهای افزایش میل جنسی سالمندان!!! درست بر خلاف طبیعت خداوند، بر خلاف فطرت مثل قوم لوط. یعنی اگر اینطوری پیش بره میشه مثل قوم لوط. پیچیده سازی زندگی توسط سیستم شیطانی حاکم بر جهان، ترویچ آرزوگرایی در جامعه توسط حکومت با تاسیس مقدار بسیار زیادی دانشگاه در کشور باعث شده که جوانان دچار بیکاری کاذب شوند و کار نکنند و یا شراکت کاری نداشته باشند. لذا مجرد می مونند و فوقش خودارضایی نمی کنند و بعد احساس می کنن قدیس هستن!!!! من خودم همه همکلاسای دانشگام بجای همکاری برای تاسیس کارگاه و با کار گروهی برای امرار معاش به دنبال آرزوهای خود به خارج از کشور رفته اند!!! و مجرد و تنها زندگی می کنند. کی این ها رواج داده!!! گی گفته محرد آرزوگرا اگر خودارضایی پیشه نکند پاک است!!! دلیل مشخصی برای عدم ازدواج نیست. اگر گرانی هست دلیلش خودمونیم چون سیستم امرار معاشمان سرمایه داری آنهم از نوع ربوی است. بعد دلمون خوشه مثلا یکماه خود ارضایی نکردیم!!!! دختران مجرد دور از خانواده خود در شهر ها و کشورهای مختلف جهان پخش اند آخه این زندگی فطریه!!!!

 • مهمان - بنده ی خدا

  در پاسخ به: مهمان - کیان

  داروش کجاس برادر بریم بگیریم

 • مهمان - مهمان

  من میخوام برای همیشه از دست شهوت بشم. میخوام خودمو عقیم کنم

 • سلام
  راه های بهتر و راحتری هم هست.

 • مهمان - ناشناس

  من بعد از سه هفته كه به دليل توبه خود ارضايي نكردم امروز خيلي بهم فشار جنسي وارد شد خواستم بپرسم خودارضايي در حال حاضر كه خيلي فشار روم هست اشكال ندارد يا گناه است

 • با سلام
  بله گناه هست و این فشار رو با دو رکعت نماز مستحبی و زیارت عاشورا و صد صلوات از بین ببرید.

 • مهمان - albert

  سلامی دوباره حاج آقا.می شه بگید چی رو توضیح بدم؟
  حاج آقا من همیشه اراده به ترک کردن ردم و یه بار 11 روز ترک کردم اما زمانی فعال شده باشه کاری نمی شه کرد من هم شدیدا اراده و اعتماد به نفسم ضعیفه.نمتونم به مادر پدر م بگم هرگز.برنامه ورزشی برای خودم چیدم و قراره برم باشگاه دعا کنید حل بشه.
  درباره دوستم چی رو توضیح بدم؟دوستم مجازیه و نمی دونم کیه و حتی صداشو نشنیدم و شماره اشم ندارم.چند بار استخاره کردم و جواب این بود که خوبه بمونم.اما به خحودم برای استخاره اعتماد ندارم من دوست دارم یه اغدم پاک مثل شما کمکم بکنه.

 • سلام
  ان شالله که تلاش کنید موفق خواهید شد و با نزدیک شدن به خدا اراده و همت خودتون رو بالا ببرید.
  استخاره اینجا اصلا درست و جاش نیست.

 • مهمان - Albert

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  متشکرم حاج آقا

 • مهمان - مهسا

  بسیار جالب و مفید بود
  موفق باشید

 • مهمان - یه غمخوار

  سلام حاجاقا بابت راهنماییتون ممنون من تا همین دو روز پیش خودارﺽایی میکردم و یه مشکلی شده بود ولی امشب تصمیم گرفتم تسلط روی نفسم داشته باشم،یه دنیا ممنون،انشاالله هرچی خواستین خدا بتون بده

 • سلام
  خواهش میکنم. ان شالله که می تونید موفق بشید و بر شیطان مسلط شوید.

 • مهمان - Albert

  سلام 15 سالمه حاج آقا .من حدود دو ساله این کاری می کنم منظورم استمناع هستش .بارها به ترک اون اقدام کردم .اما نیازم فعال شده و غیر کنترل می باشد.لطفا راهنمایی درست و حسابی بکنید من همه راه هارو رفتم .مطمعنم اگه از قبل این جوری شدنم اگه دوست دختر داشتم هیچ وقت بفکر شهوت نمی افتادم هیچ وقت.من ب این مشکل دچار شدم ولی مطمنا از نسل من به بعد همه بدون هیچ مشکلی با دخترا د وست می شن و.... . حالا منو راهنمایی کنین.یه دوست دارم به اسم آرشام اگه می شه استخاره کنید ببینم در صلاحه که ترکش کنم یا نع؟اینکار رو حتما بکنید ممنون حاج آقا به امید روزی که من بتوانم و ترک کنم و حاجی بشم البته باز نمی رم اونجا:( بوخداااااا ممنون
  آرشام=پسری15ساله که اختلاف طبقاتی خونوادگی زیادی باهام داره-دینش اسلام و مسیحیت یجا-همیشه پشتمه و عاشقشم

  اگ بی ربط بود ببخشید حتما استخارو رو بکنید

 • سلام
  برای ترک این گناه لینک پایین رو بخونید و همت و تلاش و اراده داشته باشید ترک می کنید.
  ربطی هم به دوست دختر داشتن نداره و داشتید هم این مشکل می تونست باشه مثل خیلی ها که دارند.
  استخاره اینجا درست نیست. توضیح بدید تا راهنمایی کنم.

 • مهمان - مصطفی

  با عرض سام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت و دوستانی که تلاش میکنن تا خیلیا رو از گمراهی نجات بدن..
  من 32 سالم هست مجردم شرایط ازدواج ندارم فعلا انشا الله سال بعد میخوام ازدواج کنم.. درگیر این بیماری شدم هفته ای این کار انجام میدم زود تحریک میشم زمان انزالم کم شده این مسعله تو ازدواجمم مشکل ایجاد میکنه لطفا بگید که چطوری این عمل ترک کنم بعدش اگه ترک کنم مدت زمان نزدیکیم مث سابق میشه یا خیر یعنی به حالت طبیعی برمیگرده؟ایا دارویی هست که تو این راه کمکم کنه؟؟چون مسایل جنسی تو زندگی زناشویی خیلی تاثیر....لطفا منو راهنمایی کنید با سپاس;)

 • مهمان - یه بنده ی خدا

  سلام نوجوانی هستم 15 ساله حدودا 3 سال هست خود ارضایی می کنم وقتی عوارضو خوندم واقعا ترسیدم چون بعضی عوارض مثل سرطان پروستات منو نگران می کرد می خواستم بدونم اگه ترک کنم دیگه سرطان پروستات نمیگیرم یا اینکه دیر شده؟ترو خدا جواب بدید خیلی نگرانم

 • با سلام
  ترک کنید و ان شالله هیچ خطری گریبانگیر شما نخواهد شد.

 • مهمان - مهمان

  سلام و خسته نباشید خدمت طلبه محترم.
  فرض کنید دانش اموزی به نزد من مشاور می آید و میگوید میخواهم رتبه یک کنکور شوم.من برنامه حدود 18 ساعت در روز برای او تنظیم میکنم و میگویم با عمل به ان قطعا سعادتمند میشوی و رتبه ای که میخواهی حاصل میشود.دانش اموز میرود و از عهده انجام این برنامه عاجز میماند(از قبل هم معلوم بود چنین میشود)و نتیجه ای بسیار بدتر (با وجود عمل به حدود دو سوم برنامه مثلا ... )از کسی که برنامه معقول تری دارد میگیرید.
  حقیقت دین ما نیز همین است.متاسفانه دین ما سرشار از ضعف و کاستی هایی است که هیچکس حاضر نیست بپذیرد.برنامه ای عجیب که قطعا میانگین مردم قادر به انجام ان نیستند و قطعا در این دنیا و ان دنیا شکست خورده و مغموم خواهند بود.
  هرچند در مورد کشور داری-نظام مالی و ... نیز وضع مشابه است اما به طور خاص در مورد مسائل جنسی که واقعا در شادابی و پویایی کاری و اخلاق جامعه(اگر قبول داشته باشید) نقش دارد،در قرآن ایات بسیار کم (و ناکارآمدی) در مورد آن بیان شده بنابراین بهتر است به نظر کارشناسان جامعه شناس و پزشکان محترم مراجعه شود و به جای دادن این راهکار های عجیب و غریب اشاره شده در بالا(که قطعا بیشتر افراد در ان شکست خواهند خورد) به دنبال راهکارهای معقول تری برویم تا ازین عقب افتادگی فرهنگی-علمی-اجتماعی که دچار هستیم رها شویم و الکی برای مردم گناه تراشی نکنیم.
  مشاهده میکنید نتیجه ایدئولوژی جنسی اسلام(البته چیزی که شما دوستان محترم مبلغ ان هستید) این جامعه است.ایا این جامعه مطلوب شماست؟
  پ.ن.1:به نظر من قرآن کتابی بدون تحریف و توحیدی است که نباید این جور مسائل را در ان جست و جو کرد.

 • با سلام
  دوست عزیز
  اولا مثالتون اولا غلط و نتیجه اون هم اشتباه هست که بخاطر وضوح آن توضیح نمی دهم.
  ثانیا این نکاتی که بالا عرض شد ربطی به اسلام و مبلغ بودن ما ندارد بلکه همون توصیه هایی است که پزشکان و متخصصان مشاوره ارائه می دهند.
  ثالثا در غرب مشکلات به مراتب خیلی بیشتر از ایران هست و کمی منطقی به قضایا نگاه کنید.
  این جامعه ایدولوژی غرب هست متاسفانه و آنچه عمل نمی شود گفته قرآن و اهل بیت اسا الا شاذ و ندر.

 • مهمان - محمد

  سلام خسته نباشید اینکه میگید با شکم پر نخوابید یا ورزش کنید چیزی که در هر سایتی هست و کاری کلیشه ای هست اگه میشه معجونی گیاهی یا مخلوطی برای ریختن اطراف ناحیه تناسلی معرفی کنید تا باعث کاهش شهوت شود من خودم پسر 21ساله هستم و نمیتوانم ترک کنم واز بس از این حرفا شنیدم خسته شدم نمیدونم چکار کنم ؟ خسته شدم از این زندگی. منتظر جوابم با تشکر

 • با سلام
  دوست عزیز کلیشه ای نیستند و اگر کامل عمل کنیم مشکل تا حد زیادی حل می شود.
  چنین معجونی نداریم اما می توانید از خورد و خوراک سرد استفاده کنید.

 • مهمان - مهمان

  دوستانی که میخوان شهوت رو کنترل کنن باید مواظب ورودی ها باشن. از جمله چشم و شکم بخصوص!
  پر کردن شکم به نظر من یکی از اصلی ترین عوامل تحریک سریع شهوات هست.
  هچنین موقع خواب تا حد امکان رو به بالا بخوابیم.
  کنترل فکر . تا فکرمون خواست در این موارد به کنکاش و تخیل پردازی بره فکر رو به یک چیزه دیگه منحرف کنیم.
  متاسفانه ما الان تو دورانی زندگی میکنیم که انجام کار گناه از انجام کار خیر راحتتر شده !

 • مهمان - رضا

  به نظر من اعتیاد جنسی و شهوت یه بیماری فکری است که با ارتباط جنسی و ازدواج مهار نمیشه
  تجربه من اینو میگه

 • مهمان - رضا

  اگه از من میشنوی به کسی که اعتیاد جنسی داره پیشنهاد ازدواج را نده چون دختر مردم را بیچاره میکنه اول باید با این بیماری مبارزه کنه و هوشیاریش به دست بیاد بعد بره سمت ازدواج

 • مهمان - سلام

  من مخالفم چون هرکاری کردم بازم نمیتونم خودموکنترل کنم وخودارضایی میکنم

 • سلام
  مطمئن باشید نخواستید و الا می تونستید.اراده خودتون رو قوی کنید.

 • مهمان - mahsa

  سلام. من هم مثل این دختری که پرسش را مطرح کرده بود میل جنسی بالایی دارم و اگرچه خیلی مقید هستم اما متاسفانه خیلی بیشتر از ایشون مرتکب گناه میشم با این فرق که بنده 19سالم هست. با پسری قصد ازدواج داریم هر دو ما مقیدیم و از حدود شش ماه پیش قصد داریم ازدواج کنیم اما مادر پسر پا پیش نمیزارن بخاطر اینکه پسرشون همسن من هست و مشکلاتی مثل شغل و سربازی! از طرفی این نیاز و به گناه افتادن داره دیوونم میکنه و از طرف دیگه اصلا نمیخوام با کسی غیر از ایشون ازدواج کنم و مجبورم صبر کنم تا مادرش راضی بشه....واقعا نمیدونم چه کار کنم!؟

 • سلام
  این رابطه شما به جهات متعدد درست نیست و نباید خودتون رو وابسته به این آقا کنید. طبیعتا دوستی با او و حرف زدن ها و موارد دیگه باعث تحریک بیشتر شما میشه که توصیه میکنم ازش دور بشید تا زمان ازدواج.

 • مهمان - سید

  آیا انجام ایت کارها اجباری نیست و چقدر زمان در شبانه روز می طلبد و اصلا در بلند مدت امکان پذیر است . بنظرم اینها نسخه های کلیشه ای و تکراری است و بایستی راهکارهای ازدواج را برای قشر جوان ایجاد نمود تا آنها سریعتر و راحت تر ازدواج نمایند تا از بروز اینگونه مفاسد جنسی جلوگیری شود . جوان وقتی شغلی ندادرد و فاقد درامد هست و امکان ازدواجش وجود ندارد پس از راه دیگری تامین نیاز جنسی مینماید و پس واقع بین باشیم و ریشه های هرز و سرطانی را قطع کنیم تا بهار جوانی به خوشی سپری شود و لاغیر . ثانیا عواقب گناهان احتمالی از فساد جنسی بر عهده کیست ؟؟؟...

 • با سلام
  بله بهترین راهکار ازدواج هست که ما هم ذکر کردیم اما متاسفانه بزرگترین مانع در ازدواج بعد از شغل و درآمد خود خانواده ها هستند با سختگیری های شدید و توقعات بالا که کمر پسر رو خم میکنه.
  راه کنترول همین هاست و کلیشه ای نیست چون غیر اینها نمی شود کنترول کرد.

 • مهمان - محمد

  من 12 ساامه و شهوت اذیتم میکنه چیکار کنم؟؟

 • مهمان - micheal

  سلام من پسر هستم 27 سالمه.4 ساله با یه زن متاهل رابطه دارم ...الان به خاطر مسائل کاری ازش دورم کلافه شدم نمیدونم چکار کنم.دوس دارم با یه دختر دوست شم ولی هر کی سر راهم قرار میگیره زن متاهله .این قضیه منو کلافه کرده دیگه نمیخوام همچین رابطه ای داشته باشم.از زنهای صیغه ای هم میترسم اونا اکثرا مریض هستن.خودمم به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم ازدواج کنم.موندم باید چکار کنم.راهی هست از این وضعیت خلاص بشم.منو راهنمایی کنید.خواهش میکنم توهین نکنید ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد بنابر این قضاوت نکنید.

 • با سلام
  دوست عزیز طبق روایات نگاه به ناموس مردم و خیانت به زن دیگری باعث میشه همین بلا سر همسر خود شما بیاد و بترسید از اون روز که متاسفانه نمونه هایی رو الان در مشاوره ها شاهد هستیم.
  شما باید کمی خودتون رو کنترول کنید و اگه نمی تونید ازدواج کنید و شرایط سخته و ... رو کنار بزارید و به فکر خودتون و آینده و روحتون باشید.

 • مهمان - Seyed7

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  جسارتا میشه عین روایت رو بگید.
  من مدتیه با خودم سر همین مسئله کلنجار میرم.
  میترسم سمت زنا با زن شوهر دار برم...
  اگه روایاتی از این دست دارید بگذارید همه استفاده کنند تا به گناهی کشیده نشوند که شرش رو هم تو دنیا و هم آخرت دامنمونو بگیره.
  مرسی

 • امام صادق ـ علیه السلام ـ فرمود:
  «در زمان حضرت موسی ـ علیه السلام ـ مردی با زنی زنا کرد وقتی به خانه خویش آمد، مردی را با زن خود دید، آن مرد را نزد حضرت موسی آورد و از او شکایت کرد. در آن لحظه جبرئیل بر آن حضرت نازل شد و گفت: هر کس به ناموس دیگران تجاوز کند به ناموسش تجاوز کنند. حضرت موسی به آن دو فرمود: با عفت باشید تا ناموستان محفوظ بماند.» فروع كافی،‌ج 5، ص 553.

  لَا تَزْنُوا فَتَزْنِيَ نِسَاؤُكُمْ وَ مَنْ وَطِئَ فِرَاشَ امْرِئٍ مُسْلِمٍ وُطِئَ فِرَاشُهُ كَمَا تَدِينُ تُدَانُ يعني زنا نكنيد، تا ديگران با زنان و همسران تان زنا نكنند. هر كس پاى در رختخواب مسلمانى نهد،( كنايه از اين كه هر كسي از ناموس ديگران لذت جويي كند) پاى در بسترش نهاده مى‏شود. هر گونه (با دختر و ناموس مردم ) رفتار كنى، همان گونه با تو رفتار مى‏شود.
  شيخ كليني، الكافي، دار الكتب الاسلاميه، تهران، ش 1365، ج 5 ، ص 553.

 • مهمان - Seyed7

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  با سلام به طلبه بزرگوار
  میخواستم بگم من نقض همین مورد رو بسیار دیدم.
  دلیلش چیه؟
  اگه میشه در مورد مجازات زناکار در آخرت هم روایتی دارید بزارید.

 • مهمان - مهدی

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من جوانی هستم 20 ساله مجرد از دبیرستان تا کنون مبتلا به خودارضایی بودم اوایل خیلی خفیف و معمولی ولی هر چی که جلوتر رفت بدتر شد تا اینکه اعتیاد به فیلمهای مستهجن هم این اواخر به اون اضافه شده.ماه رمضون رو هم نتونستم طاقت بیارم ولی بازم رفتم سمت این عمل.از یک طرف نگرانم چون همش منتظر بودم ماه رمضون بیاد تا جبران گذشته کنم ولی از یه طرف این ماهو از دست دادم.خیلی اعصابم خرده با خانوادم که صحبت کردم مثه اینکه قراره 10 یا 15 سال دیگه ازدواجو مطرح کنن.
  به من رفتن پیش روانپزشکو پیشنهاد دادن اما میترسم چون ممکنه داروهایی که میدن عوارض داشته باشه
  خیلی داغونم این فقط بخشی از زندگی نکبت باره منه
  در ضمن من کمی هم مذهبی هستم
  ممنون میشم راهنماییم کنین (اجرتون با سیدالشهدا)

 • با سلام
  دوست عزیز شما فقط خودت باید به خودت کمک کنی و بدونی که اگر اراده و همت کنید حتما می تونید کما اینکه خیلی ها تونستند و موفق شدند ترک کنند.
  شما باید موانع تحریک شدن رو بردارید و خودتون رو تو راه خودارضایی نندازید که بعد نشه کنترول کنید.
  در این لینک توضیحات کاملی دادم بخونید ان شالله با همت و تلاشتون ترک می کنید:

  http://t-pasokhgoo.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=239:%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A1-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%87-%DA%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F&catid=319:%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C&Itemid=857

 • مهمان - fateme

  منم خودارضایی میکردم...اما دیگه اینکارو ترک کردم....چون هرشب قبل خواب فقط به این جمله فک میکنم که اگه امشب بمیرم باچه رویی با خدا رو به رو بشم...
  دنیا خیلی کوتاهه
  نمیذارم باز از خدا دور بیافتم به خاطر چیزای مسخره

 • مهمان - مهمان

  اینهایی که گفتید
  همه ما بار ها خوانده و دیده ایم
  دریغ از یک جواب درست به جوان ها!!!!!
  سرفا تکرار مکررات
  یعنی معصومین که اینقدر در مذمت این عمل حدیث دارن یک راهکار برای کسی که نمیتونه ازدواج کنه ارایه ندادن؟؟؟
  میگسد تنها نمونید ؟
  چجوری ؟یه بچه محصل با کلی گرفتاری تحصیلی میتونه هی اینور اونور بچرخه؟
  یا میتونه ازدواج کنه ؟

 • سلام
  مشکل ما همینه که اون چیزی رو که میدونیم عمل نمی کنیم.
  معصومین فرمودند و ما هم عرض کردیم. هنر به عمل کردن هست. وقتی عمل نکنید هر راه حلی بی فایده است.
  انسانی که بدونه تو لیوان سم هست می خوره؟ مشکل ما اینجاست که یقین به ضرر دادشتن و بد بودن این اعمال نداریم.

 • مهمان - امیر

  پسری هستم 23ساله که میل جنسی خیلی زیادی دارم این ک میگم خیلی خیلییییییه.چکار کنم ک این میله کمتر بشه .خواهشا اگه راهی هس ک اینو کمش کنم به من بگین.ممنون

 • مهمان - برادر دینی

  با سلام طلبه عزیز:
  آیا خواندن داستانهای سکسی در اینترنت گناه دارد؟( برای انسانهای که آن مطالب رامطالعه می کنند.و برایشان جذاب و زیباست)
  په حکمی داد خواندن آنها؟آیا حرام است یا خیلی کراهت دارد یا مکروه است؟
  اگر خواندن این مطالب باعث تحریک شهوات و بر انگیخته شدن آن شود چه حکمی دارد؟
  با تشکر

بارگذاری بیشتر ...

وبگــــــــــردی طلبۀ پاسخگو

آخرین ارسال های انجمن

خبرخوان یافت نشد

حمایت از سایت

برای حمایت از سایت لوگوی زیر را در سایت خود درج نمایید.

جدیدترین مطالب سایت