زنی هستم که میخواهم به شوهرم خیانت کنم!!!

پرسش:

نننننننننن :سلام اقای حاجی
شوهر من میل جنسی کمی نشان میدهد واقعا نمیدانم دنبال صیغه است یعنی صیغه ای دارد ویا بیماری دارد که میل جنسیش کم شده او 50 سال دارد بخاطر همین والبته کارهای دیگرش بهش شک دارم من را هم خیلی در عذاب نگه داشته ما چون چند فرزند بزرگ داریم من نمیتوانم طلاق بگیرم ولی این بر قرار نکردن رابطه جنسی وحشت ناک عصبی وپرخاشگرم کرده دیوانه شدم اصلا نمیدانم چه کنم ازش بارها خواستم برود دکتر با این که میدانم باعث میشود فکر بد در باره ام بکند اما چاره ای ندارم مجبورم بهش بگم که در عذابم شاید فکری بکند ولی هیچ کاری نمیکند همیشه هم کمی تب دارد ولی حاظر نیست دارمان کند از همه بدتر ادم ظاهرا خوبی است نماز میخواند روزه میگیرد مسجد میرود ولی به حقوق خانوده پایبند نیست به حق من که میرسد میلنگه من هم هیچ اعتقادی به صیغه ندارم ان را حرام میدانم هرچند که حرام نباشد واگر شوهرم روزی معلوم شود که زن دیگری گرفته ویا صیغه کرده حتما مکشمش وبعد خودما را هم معرفی برای اعدام میکنم چون هر چیزی را تحمل میکنم جز خیانت واز شما راحنمایی میخواهم چگونه فرزندانم را قانع کنم که طلاق بگیریم که منجر به یک قتلی چیزی نشود اخر کارمان ویا شوهرم را درمان کنم ویا اگر زن چیزی پایش در مایان است زودتر بفهمم ؟

ایا اگر این وضع که گفتم اگر من هم به شوهرم درصورت فهمیدن خیانتش وچون مرا در تنگنا گذاشته من هم بروم با مردی همبستر شوم کار حرام کردم ؟من هم مثل یک زن بی شوهر میمانم که گاه گاهی شوهرم مار خوفته شهوتم را بیدار میکند وهمان جا هایم میکن وباعث میشود بیشتر عذاب بکشم نمیدانم چه کنم ؟در ضمن شوهر من خیلی دوست داره همخوابی را با حالت اجبار انجام بده هرچند که من امادگی داشته باشم ولی قبلا هم که همینطوری بود که حالت جبری داشت من احساس خوبی نسبت به اینکارش نداشتم وبخاطر همین ناراحت میشدم واز این همخوابی دوری میکردم خیلی بدم میاد که کسی یخواهد حالت تجاوز به من داشته باشد دوست دارم ازم اجازه بگیرد واگر من اماده گیش را داشتم واجازه دادم همبستر شود همینها باعث اختلاف بین ما شده در کل از زورگیوی ودیتاتوری بدوم میاد مگر من حیوان هستم ویا دیوار ویا یک شئی بی جان که او برایم تصمصم بگیرد؟ومثل حیوان به من حمله کند ؟

پاسخ:
سلام و عرض ادب
ممنونم از حضورتون در سایت و مطرح کردن سوال.

خدمت شما عرض کنم که اولا سعی کنید این سوءظن رو نسبت به شوهر خود نداشته باشید و از این افکار خارج بشید و همیشه خوشبین به قضیه نگاه بکنید تا باعث ناراحتی و عصبی شدنتان نشود.

ثانیا ببینید خواهر بزرگوار رابطه جنسی در این سنین نسبت به دوران جوانی فرق دارد و مطمئنا کمتر است و بعضی ها هم در کل سرد مزاج هستند که تاثیر زیادی در رابطه زیاد برقرار نکردن دارد.لذا شما نگران این نباشید که ممکنه صیغه و یا علت دیگری باشد بلکه حتما دلیل همین موارد و مشابه آن است.
البته اینها دلیل نمی شود که رابطه را خیلی کم و یا قطع کند و حتما باید مشاوره برید تا ان شالله مشکل حل شود.و هستند متاسفانه مردانی که رابطه جنسی کمی با همسران خود دارند که ضربه سنگینی وارد می کنند و حال این رابطه برای زن و روحیه اش مهم و تاثیر گذار است که باز متاسفانه عکس این هم است که زنانی کمتر میل به این رابطه دارند.در هر حال ان شالله با روشنگری زوج ها این مشکلات از همه زن و شوهر ها برطرف شود.
و شما اصلا به موضوع طلاق فکر نکنید چرا که هیچ گزینه درستی نیست و مشکلات رو دو چندان می کند و اثرات مخرب آن هم بیشتر برای فرزندانتان است و در آینده

آنها و زندگی آنها تاثیر منفی می گذارد که خوب نیست.همانطور که عرض کردم مطمئن باشید پای زنی در میان نیست و این تصورات شماست که به دلیل ناراحتیان هم قوت گرفته است اما بر فرض محال هم اگر پای زنی در میان باشد شما باید با برخورد درست و رفتار خوب شوهرتان را منصرف کنید و نه اینکه کار را بدتر کنید و خیلی ها در زندگی اشتباه می کنند که بعضا این اشتباه بزرگ هم است اما دلیل نمی شود که ما هم با اشتباه بزرگتر جواب دهیم.

شما می توانید با صحبت کردن و شنیدن حرف های شوهرتان پی به مشکل ببرید و انگیزه او را از این کار بدانید و بعد منطقی دنبال حل آن باشید.امروزه اون چیزی که جواب میده در حل مشکلات منطق و ادب در گفتار با حفظ آرامش است و الا با دعول و... مشکل چند برابر می شود و باید فرزندان شما هم تاوان این درگیری را بدهند که سزاوار نیست.

اما اینکه می فرماید من هم خیانت کنم حرف خیلی اشتباهی است چرا که این کار شما زنا می شود و مورد غضب الهی است و خواهر خوبم این کار حتی به ذهن شما هم نباید خطور کند چه برسد به بیانش.بله میدانم در سختی هستید و اذیت می شوید و کاملا درکتان میکنم اما حل این مشکل با راه درست نه اشتباه بزرگتر.هیچ می دانید چقدر از این رابطه ها لو رفتند و برای زن که هیچ آبرویی نمانده بلکه فرزندانش هم عمری با بی ابرویی و خجالت زندگی کردند و موقعیت اجتماعی خود را از دست دادند و فردای قیامت چطور می خواهید جواب دهید؟

شما باید دنبال مشکل باشید و آن را حل کنید.اینکه واقعا چرا شوهرتان به همستری با شما رغبت کمی دارند؟
آیا مشکل از شما نیست؟
آیا به همسر خود محبت می کنید و طوری برخورد می کنید که رغبت به نزدیکی داشته باشد؟
آیا عواملی که باعث تحریک شوهر  و رغبت به نزدیکی از حیث ظاهر مثل لباس و ارایش و... را انجام می دهید؟

و ... خیلی سوالات دیگری که هست.شما ببینید شاید سرد مزاج هستند یا شدند و آن را حل کنید که در تاپیکی مطرح کردیم که البته در مورد سردمزاجی زنان است اما نکات مشترکی هم دارد که خوب است بدونید و عمل کنید که لینکش این است:

زنم رابطه جنسی برقرار نمیکند

شما سعی کنید شوهرتان را متقاعد کنید که مشاوره ای برید تا این مشکل و مشکل اجبار در نزدیکی حل شود و مطمئنا 90 درصد به راحتی قابل حل هست و لازم نیست برای چنین مشکلاتی بحث طلاق را مطرح کنید.

در ضمن این مسائل را هم می توانید به ارامی مطرح کنید و با هم صحبت کنید تا حل شود و وقتی شوهرتان تذکر آرام و با محبت شما را بشنود گوش خواهد داد و نباید با ناراحتی و عصبانیت مطرح شود.

شما هر وقت میل به نزدیکی داشتید مقدمات نزدیکی را خوب رعایت کنید از حیث ظاهر مثل ارایش و پوشش تحریک کننده و با شوهرتان در اون روز خوب برخورد کنید و مهربان باشید و بعد مطمئن باشید شما را ارضاء خواهد کرد.

این مسائل مشکلاتی نیست که بخواهد زندگی شما را بپاشد و اگر همت کنید به راحتی قابل حل است .ان شالله مواردی که عرض شد رو عملی کنید و بعد بنده را هم از نتیجه کار در جریان بزارید.


این لینک ها رو هم توصیه میکنم حتما بخونید:


بعداز ۱۴سال زندگی مشترک شوهرم بهم خیانت کرده

شوهرم به من خیانت کرد ومن این موضوع را فهمیدم

3 ماهه که متوجه شدم همسرم با خانمی ارتباط تلفنی دارد

بی میلی همسر به ادامه زندگی مشترک و ارتباط با زنی دیگر


برایتان ارزوی زندگی شاد را دارم.

موفق باشید.

نظر خود را اضافه کنید.

به عنوان مهمان می توانید درباره این موضوع نظر دهید.

0
نظرات شما نیاز به تایید مدیریت دارد.

نظرات (215)

 • مهمان - علیرضا

  سلام حاج اقا من با خالم مث دوست دختر و پسر بودیم اون متاهل بود و مومن اما نمیدونم چی شد که این رابطه پیدا کردیم
  الان دو ساله رابطه نداریم راستش اون منو ول کرد
  الان ذهنم داره منفجر میشه نکنه با کس دیگه در ارتباط باشه
  به شوهرش بگم؟
  البته هیچ گونه رفتار مشکوکی نداره و گوشی هم نداره
  بیرون هم نمیره ممکنه این فکر شیطانی باشه ؟ چون او گفت توبه کردم

 • با سلام
  نیازی به دخالت شما نیست و بهتر که قطع رابطه کردید.

 • مهمان - مهمان

  سلام خسته نباشید من 19 سالمه 2 ماه با شوهرم قهربودم بهش خیانت کردم خیلی پشیم نم

 • سلام
  توبه کنید و مشکلتون رو با همسرتون رفع کنید و پایبند به زندگی باشید.

 • مهمان - بانو

  چطور اگر مرد نیاز جنسیشو زنش تامین نمی کرد فوری می گفتین اشکال نداره برو صیغه کن! ولی حالا که این خانم طفلکی نیاز جنسیش اینقد بالاست و شوهرش نمی تونه تامین کنه، بهش میگید تحمل کن دنبال راه چاره باش!
  همین برخوردهارو می کنین که بعضیام میگن اسلام دین ضد زن هست و قوانینش بر اساس منافع مردها نوشته شده نه براساس عدالت

 • مهمان - محمد

  در پاسخ به: مهمان - بانو

  بانو خانم اگه عدالتی بود امسال اشغالی مثل تو به شوهرشون خیانت نمیکردند

 • سلام و ادب
  شما ابتدا نظرات ما رو کامل نگاه می کردید بعد قضاوت می کردید.
  هیجا ما سفارش به صیغه نکردیم و به مردها هم سفارش به حل مشکل می کنیم. هر چیزی باید از راه درست خودش انجام شود.

 • مهمان - رضا

  سلام خوب هستید من یک سوال دارم یکی اگر زناشته باشه بعد بره با یک زن دیگه رابطه داشته باشه گناه هستش ولی طرف راضی باشه بازم گناه هستش چطوری نباید گناه کنه سیقه کن

 • سلام
  متوجه سوالتون نشدم.

 • مهمان - A.sh

  سلام
  من 14سالم بود که به اجبار خانواده ازدواج کردم با کسی که دوبرابر سنمو داشت و از قبل هفت سال زندگی نشترک رو با زنی تجربه کرده بود
  مگر نمیگویند همخوابگی با کسی که دوستش نداری زنا هست؟
  من شوهرمو دوست ندارم و الان ده ساله باهاش رابطه جنسی ندارم در ضمن بیست سال از زندگی مشترکم میگذره
  اجازه طلاق نمیدهند نه خانواده نه شوهر
  من چیزی از زندگی نفهمیدم الان میخوام با یکی آشنا بشم و باهاش ارتباط برقرار کنم چون جوونم و دوست دارم لذت زندکیو تو این سن لااقل تجربه کنم
  حکمم چیست؟سنگسار
  ؟؟
  بخدا سنگسار بهتر از این زندگیه
  علما و عقها زن نشدند تا بفهمن ما زنها چه میکشیم
  حق چهار همسری و صیغه متعدد برای اقایون حق طلاق هم برای اونا
  زن هم کار کنه خرج خونه بده خونه داری کنه لذتی نبره بچه داری کنه کسیو که ددیش نداره تحملش هم بکنه
  واقعا این زندگیه؟؟؟
  کاش اونایی که فتوا میدن همچین بلایی سرشون بیاد تا بفهمن یه زن چه دردیو تحمل میکنه

 • سلام و ادب
  خواهر گرامی اسلام طلاق رو برای همین موارد قرار داده و همچنین اشتباه خانواده خودتون رو به پای اسلام نذارید. اسلام اگر قانونی هم وضع کرده بخاطر خود خانم ها هست خیانت زن نظام زندگی رو میپاشه.
  شما اگر واقعا نتونستید مشکل رو حل کنید باید اقدام به طلاق کنید.

 • مهمان - مهمان

  باعرض سلام واحترام نوزده سال زندگی خوشی داشتم شش ماه قبل متوجه شدم همسرم بایک مرد ارتباط دارد تا اینکه موجش را گرفتم وخودش قبول کار بدش شده وبنده چه از نظر مالی وعاطفی وجنسی برایش کم نزاشتم حال مغزم کار نمیکند خواهشا بنده را راهنمای نمایید

 • سلام
  یه فرصت دیگه بهشون بدید و بخواید علتش کارش رو بگه و اگر کوتاهی بوده حل کنید.
  اجازه حضور در شبکه های مجازی رو بهشون ندید.

 • سلام حاجی آقا من متاهل استم خانم یک ساله مریض است از عقب نزدکی داشته باشیم اشکال داره

 • با سلام
  اگر راضی باشند طبق نظر غالب مراجع اشکالی نداره.

 • مهمان - ایران

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  1.امام رضا (ع) می فرماید: «اگر سزاوار بود شخصی دو بار رجم وسنگسار گردد، حق همین لواط کنندگان است…2.شیخ صدوق یکی از بزرگ ترین علمای شیعی مى‏فرماید: «بدانید که لواط از زنا سخت‏تر است و زنا رشته روزى را قطع مى‏کند و عمر را کوتاه مى‏سازد و مرتکبش را در آتش، جاودان مى‏سازد و شرم را از چهره او مى‏زداید».3. یامبر اکرم(ص) فرمود: «خداوند هفت طائفه را در بالاتر از آسمان های هفت گانه، لعن فرموده و از رحمت واسعه خود دور نموده است. پس یکى از آنها را سه مرتبه لعن فرموده… ملعون است، ملعون است، ملعون است، هر که عمل قوم لوط را انجام دهد…4.فقهاى امامیّه می فرمایند: حدّ لاطى قتل است ولى امام در کیفیت قتل (با شمشیر، یا فرو افکندن از بلندى- کوه یا عمارات بلند- یا سوزانیدن او به آتش و یا رجم و سنگسار) مخیّر است به هر قسم که می خواهد می تواند حد را جاری کند.‌

 • مهمان - سهیلا

  سلام ببخشید ی سوالی داششتم من دختری۱۸سالم ۷ماهه عقدکردم بعضی وقتا اعصابم میریزه بهم بانامزدم بدرفتارمیکنم اونم گفت دوسدارم باهام مث سابق مهربون باشی حالامن ی وقتایی واقعاناراحت میشم چطورخودموکنترل کنم توروخداکمکم کنید

 • مهمان - سارا

  سلام زنی که شوهر دارد ولی به خاطر مساءل مالی مجبور به زنا میکند حکمش چیست؟

 • با سلام
  حکمش مشخص است گناه کبیره و زنای محصنه است و پول هم حرام است.

 • مهمان - ب

  سلام حاجی خسته نباشی من متاهل هستم وزنی ک شوهرش بهش خیانت کرده ودر زنذان هست رابطه دارم وخبلی اسرار دارد که باهاش ورازدارش باشم ۵ساله ک تنهاست وشوهرش زندانه »»»چیکارکنم دستت رامیبوسم راهنمایی ام کن

 • با سلام
  از خدا بترسید و وسوسه های شیطان. گناه کردن خیلی راحته و نکردنش سخت. خدا خیری در این گناهان قرار نداده و عاقبت خوبی نداره. کلا از این خانم فاصله بگیرید که شیطان مجسم است.

 • مهمان - امین خخخخخخخخخخخخ

  سلام

 • مهمان - گرگ شب

  سلام حاج اقا ما تو دانشگاه یه دختر پسر همکلاسی داریم که هر روز باهم میرن خونه و رابطه جنسی دارند با چشم خودم دیدم حالا نمیدونم چرا از فکرشون نمیام بیرون و همش ذهنم درگیرشونه به نظرتون چیکار کنم ذهنم درگیرشون نشه اخه تو دانشگاه هم خیلی راحت پسره دستشو میکشه رو بدن دختره و من یه جوری میشم من دخترم با تشکر از سایت خوبتون

 • سلام
  شما نباید کاری به اونها داشته باشید و ارتباطی با اون دختر برقرار کنید. اگر در محیط عمومی گناه می کنند حتما گزارش بدید.

 • با سلام و خسته نباشید وب سایت خوب و به روزی دارید

 • مهمان - مهمان

  سلام و عرض ادب من دختری دختری 18ساله ام(مجرد) که خانواده ام را بسیار دوست دارم اما از نظر اخلاقی،مذهبی و..... با خانواده ام تفاهم ندارم و پدرم اصولا سعی دارد اعتقاداتش را تحمیل کند آیا تنها زندگی کردن من در خانه ای جدا حرام است؟

 • سلام
  این کار شما مسلما درست نیست و باید سعی کنید در کنار خانواده با تفاهم زندگی کنید و مستقل شدن شما مشکلات فراوان دیگه ای دارد.
  در مورد اختلافات هم بهتره اون کاری که مناسبه رو انجام بدید طوری که مناسب دین و شرع باشد.

 • مهمان - نیلوفر

  سلام من ١٨ سالمه یه سوال دارم ...
  من چیکار کنم هم پدرم و هم مادرم خیانت کردن و من از هر دو خبر دارم... برام سخته ....من تا حالا با پسری دوست نشدم و حتی حاضر به چت هم نشدم نمیدونم چیکار کنم برام دیوونه کنندس واقعا خسته شدم ....هیچکدومشونم به روی خودشون نمیارن....کمکم کنید

 • مهمان - م

  در پاسخ به: مهمان - نیلوفر

  ازدواج کن و فراموششان کن .

 • سلام
  متاسفانه نمی تونید کاری بکنید و فقط سعی کنید طوری ظاهر بشید که غیر مستقیم مانع کارشون بشید.
  شما زندگی پاک رو پیش بگیرید.

 • مهمان - هانا

  سلام.کمک میخاستم.من با شوهرم هیچ مشکلی ندارم خیلی ام دوستش دارم.اما شوهر خواهرم مدتیه اظهار علاقه شدید میکنه به من ولی من بخاطر خواهرم نمیتونم به کسی بگم میدونید اگه بگم زندگیش خراب میشه شما بگید من چه خاکی تو سرم بریزم؟

 • با سلام و ادب
  شما نباید به تلفن هاشون پاسخ و پیام هاشون جواب بدید. در جمع هم اصلا محلشون نزارید.
  اگر ادامه داد به شکل دیگه مزاحم شد تهدید کنید که به خواهر و مادرتون میگید.

 • مهمان - سیده سید

  وا خاک بسرم مگه زن هم میل جنسی میخواد بی ادبا اینا چیه میزارید اه حالموبهم زدیدحاجی . راستی حاج اقا من دنبال ی مولای سنیم خیلی سوالاذدارم شایدمذهبموتغییربدم چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • مهمان - .

  سلام. خیلی وقته که عاشق زن داییم شدم و حتی بارها خواب نزدیکی با اون رو دیدم.
  خواهش میکنم راهنماییم کنین

 • سلام
  نباید با ایشون برخوردی داشته باشید و کمتر منزلشون برید و فکر ایشون که به ذهنتون اومد سریع قطع و خودتون رو مشغول کاری دیگه بکنید. بترسید از روزی که همین بلا سر همسر خودتون بیاد.

 • سلام حاج اقاامیدوارم حالتون خوب باشه من 18سالمه وپسر3ساله دارم منوشوهرم باعشق ازداوج کردیم اما از اول ازدواج تاالان خیلی از رابطهی جنسی بادیگر زنان علاقه داره حتی براش مهم نیست بزرگ یاکوچیک فامیل یا غریبه باشه خیلیاین امر منو اذیت کرده ازطریقه تلفنش هم فقط دنبال دوست دختره چکار کنم اخیرن هم اخلاقش بامن تغییرکرده به خواسته هام بی توجهی میکنه

 • با سلام
  ممنونم از شما
  سعی کنید از اثرات بد این کارش صحبت کنید و اینکه در شما و بچه تاثیر منفی میزاره و باعث مفسده در شما خواهد شد. با ربان خوش توجیهش کنید. مردها غالبا وقتی از زن و زندگی راضی نیستند دست به چنین کاری میزنند لذا سعی کنید اگر مشکلی با هم دارید حلش کنید.
  اگر با صحبت و نصیحت حل نشد تهدید کنید به خانواده اش خواهید گفت.

 • مهمان - سمانه

  سلام من خیانت تلفنی یک زن رو به شوهرش میدونم حتی میدونم که با پسرا میره پارتی مشروب خوری ایا به شوهرش بگم؟؟

 • سلام
  خیر وظیفه ای ندارید بگید.سعی کنید این خانم رو متوجه کار اشتباهش بکنید.

 • مهمان - Mk

  سلام من شیش ماهه نامزدم وهمسرم رو خیلی دوس دارم اونم منوخیلی دوس داره بااینکه تو این چند وقت ما باهم زیاد قهر وجل وبحث میکردیم ولی زود آشتی میکردیم مادرکل اصلا باهم مشکلی نداریم اما خانوادهی شوهرپ واقعا آدم های بدی هستن حتی خواهرشوهرهایم که همگی تحصیل کرده اند بامن مشکل دارند باافاده بامن رفتار میکنند هیچوقت هم پشت من را نمیگرند چی کارکنم دوس ندارم ازدواجم به جدایی بکشد از آنجایی که همسرم همیشه پشتم بوده جلو خانواده اش به خاطر من ایستاده میترسم اونها از سر حسادت نذارن زندگیمون ادامه بدیم که اینطور هم نشون میدن

 • سلام و ادب
  شما نباید بخاطر مادر شوهر و ... زندگی خودتون رو خراب کنید. وقتی میدونید اونها اخلاق خوبی ندارند شما خیلی برخورد نداشته باشید و هر چی گفتند اهمیت ندید و اجازه ندید بحث و دعوایی بشه و خلاصه کوتاه بیاید.
  اگر مدیریت کنید در رفتار با اونها مشکل کمتر میشه. این لینک رو هم بخونید نکات خوبی داره:

  http://www.t-pasokhgoo.ir/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB/%D9%88%D8%A8%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE%DA%AF%D9%88/1056-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1-%D9%88-%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF%D8%9F.html

 • مهمان - مهمان

  سلام حاج آقا
  آیا راضی کردن یک زن بیوه به صیغه، گناه است؟ البته خودم متاهل هستم ولی در فشارم

 • مهمان - Nahid

  باسلام خواهشا جواب من رو بدید زنی هسم ۳۱ساله متاهل وداری فرزند علاقه زیاد به شو هر وفرزندان ازطریق دنیای مجازی باپسری اشنا شدم ۲۲ساله هردو مذهبی هسیم رابطه مادر حد تلفن وچت هسش به عنوان خواهر وبرادر باهم چت کرده وهیچ صحبتی بالاتر از خواهر وبرادری میان مانبوده میخواستم حکم این رابطه را بدانم

 • با سلام
  خواهر گرامی کی رو میخواید فریب بدید؟ مگه چیزی به نام رابطه خواهر و برادری داریم؟
  فکر نمی کنید شیطان ابتدا اینجور شروع میکنه به انحراف؟
  بترسید که خیلی از این خواهر برادری ها آخرش به گناهای بزرزگ کشیده شده.

 • مهمان - Nahid

  باسلام زنی متاهل هسم در دنیای مجازی باپسری ۲۲ساله اشنا شدم خودم ۳۱ساله هسم مقید ومذهبی همسرم را عاشقانه دوست دارم رابطه ما در حد خواهر برادری هسش وفقط از طریق تلفن باهم صحبت کرده و همدیگر را بانام خواهر وبرادر صدا زده ایا از نظر شرعی گناه دارد

 • با سلام
  خواهر گرامی کی رو میخواید فریب بدید؟ مگه چیزی به نام رابطه خواهر و برادری داریم؟
  فکر نمی کنید شیطان ابتدا اینجور شروع میکنه به انحراف؟
  بترسید که خیلی از این خواهر برادری ها آخرش به گناهای بزرزگ کشیده شده.

 • مهمان - تينا

  سلام خسته نباشيد من ٢٤ سالم هست و عقد كرده هستم ديشب تو اتاقم خواب بودن صداي دعوا شنيدم..بعد شنيدم كه پدرم چت هاي عاشقانه ايي درگوشي مادرم ديده..البته اين رابطه فقط در دنياي مجازي بوده و حتي مادرم يكبار هم حضوري اين آقارو نديده و فقط محض احتياط بوده..من خودمو به خواب زده بودم ولي متوجه درموندگي هردو شدم ..چكاركنم كه اين موضوع زندگي همه مون خراب نكنه؟آيا روزي همه ميرسه كه همه چي به حالت اول برگرده؟

 • با سلام و ادب
  متاسفانه از دست شما کاری بر نمیاد و بزارید خودشون مشکل رو حل می کنند.

 • مهمان - مریم38

  سلام
  من دختری 38 ساله هستم به دلیل نگهداری از پدر و مادر ناتوانم نتونستم ازدواج کنم و بین همه اینطور جا افتاد که کلا با مقوله ازدواج مخالفم حیا باعث شد نتونم احساس نیازم رو به بقیه نشون بدم. با یه پسر مومن 28 ساله اشنا شدم . اول قرار بر ازدواج گذاشتیم ولی وقتی من سبک سنگین کردم که اینجوری این جون ضرر میکنه ، با بررسی مشکلاتی که ممکنه واسه ایشون با خانواده پیش بیاد تصمیم به پایان ارتباط گرفتیم.اما محبت بین ما باعث شده نتونیم از هم جدا بشیم.به فکر ازدواج موقت افتادیم .الان دو هفته هست که متعه شدم.اما میخام بکارتم بمونه ؛ نمیدونم ارضا جنسی بنده و همسر موقتم تنها با معاشقه و بدون دخول ،چه حکمی داره؟ ایشون معتقدن طبق پرسش ها و بررسی هاشون این کار گناهی نیست و ثواب هم بحساب میاد.من میخوام بدونم ،کار من اشکال داره یا خیر؟ البته این محرمیت پنهانی صورت گرفته و قرارهست پنهان هم بمونه

 • با سلام
  حیایی که نتیجه اس این باشه...!!!
  نام مرجع تقلیدتون چیه؟

 • مهمان - sanaz

  سلام مادر من زنی 55 ساله هست البته ظاهرا نشون نمیده و خیلی جوون و سرحاله
  سه فرزند داره که دوتاشون ازدواج کردن
  سالها پیش متوجه یه خیانت از طرف پدرم شد که خیلی داغونش کرد و پدرم هم دوباره به خونوادمون برگشت اما فکر می کنم با گذشت ده سال الان این مامانمه که دیگه بابامو دوست نداره و همش میگه می خوام از بابا جدا شم و با یه نفر دیگه ازدواج کنم
  الان پدرم خیلی ناتوان شده نسبت به سالهای قبل و خیلیا به مامانم توجه می کنن
  ما یه خواهر کوچک هم داریم که خیلی دلمون برای اون میسوزه همش 13 سالشه
  حافظ قرآنه و خیلی هم باهوشه
  اما این مسائل نمی دونم چرا توی خاواده ما پیش اومد و نمی دونم باید چیکار کنم
  هرچیم با مامانم حرف میزنیم میگه بابا بره زن بگیره منم ول کنه برم پی زندگیم تو این سالها به خاطر شما موندم تا سر و سامان بگیرید اصلا دیگه بابامو دوست نداره......
  خواهش میکنم راهنماییم کنید

 • سلام و ادب
  حتما ما بین مادر و پدرتون مشکلاتی هست که شما اطلاع ندارید. باید کمکشون کنید تا بخاطر شماها هم که شده مشکلاتشون رو با هم حل کنند و تشویق کنید به مشاوره رفتن که حتما وضیعیتشون بهتر میشه.

 • مهمان - راضیه

  با سلام همسرمن علاقه مفرط به سکس گروهی پیداکرده همه جوره تمکینش میکنم بازم میگه توبمن توجه نمیکنی ازش میپرسم عزیزم من کم گذاشتم تو زندگی و رابطه میگه نه میگم خب سکس گروهی چیه میگه اگربرات مهم باشم یکی پیدامیکنی .منم باقاطعیت گفتم نه اما همچنان حرف خودش میزنه چکار کنم؟

 • با سلام
  متاسفانه اثرات فیلم های مخرب و ماهواره است که باید اصلاح کنند و مسیر زندگیشون رو خدایی کنند و الا این خطر همیشه هست.

 • مهمان - مهدی

  سلام شیخ بزرگ وارمن مشکل بزرگی دارم خانواده همسرم منوازهمسرودخترم جداکرده اندهرکاری کردم برگرده سرخونه زندگیش نشدبهم گفتن دخترتومیخوای بایددرخواست طلاق بدی چکارکنم

 • سلام
  سعی کنید راضیشون کنید به مشاوره و حل اختلافات.
  قبول نکردند جدا بشید.

 • مهمان - ثمیره

  سلام.من خانمی متاهل بادوفرزند.شوهرم از اول تو برقراری رابطه جنسی وعاطفی مشکل داره.خیلی هم دنبال درمان نمیره.میگه میلی ندارم به رابطه جنسی.بادوتابچه نمیخوام جدابشم ولی داغونم.چیکار کنم؟خیلی هم خداوپیغمبرشناسه.جدی خدا اون دنیا بااین ادم نماز شب خون ولی با این نوع برخورد که میدونه من تاپرتگاه گناه رفتم وهیچ کاری برا درمان خودش نمیکنه به اموزشهای منم توجه نمیکنه چیکارمیکنه؟راستش دارم میل جنسیمو درخودم سرکوب میکنم ولی فقط خدا میدونه چقدر بیمارمو عصبی.

 • سلام و ادب
  کار همسرتون بسیار اشتباه است و خداوند در قیامت بازخواستش می کند.
  سعی کنید خودتون با خورد و خوراک دادن گرم طبعشون رو گرم و میلشون رو بیشتر کنید.
  خداوند بخاطر صبور بودن و پاک ماندن بهترین ها رو نصیب شما خواهد کرد.

 • مهمان - اشکان

  سلام.بر هک منگر به طوری که دیگران از اویند(اخلاقشون).من آماده ازدواج و
  بدونن شرطی برای تو وشرط عدم خیانت بذار برای من پول یا رگ گردن.جواب فرداش محضر .ساله تهرونی40 /کمتر نشون میدم تمام مدارک1354 حدود 30 بیبی فیس سریعا ازدواج

 • مهمان - Hassan

  سلام حاج آقا پسر 22 ساله ای هستم که شرایط ازدواج برایم فراهم نیست اما نیاز جنسی بیش از حدی در خودم احساس میکنم که غیر قابل کنترله، آیا ازدواج موقت اینجا مطرح هست؟؟ اگه مطرح نیست و من خدای نکرده به گناه کشیده شدم چیکار باید بکنم؟ با توجه به اینکه اطفاء شهوت هم کار درستی نیست و در مورد بنده نشدنیه

 • سلام
  خیر مطرح نیست.
  باید راه های شهوت رو بر خود ببندید و عواملی که باعث تحریک هست رو از بین ببرید.

 • مهمان - رها

  با سلام و تشکر فراوان....من هشت ساله ک ازدواج کردم...شوهرم از زمان بچگی برا رشد کردنش مشکل داشته وهمیشه تستسترون تزریق میکرده..ب خاطر مشکلش بچه دار هم نشدیم...تا اینکه ب پژوهشکده رویان مراجعه کردیم و خدا را شکر بچه دار شدیم...از بعد از اون دیگه شوهرم خیلی سردتر از قبل شد...منو کتک میزد و از خونه بیرونم میکرد...البته چندین مورد پیام و....ازش دیدم ک مشکوک شدم داره خیانت میکنه ب من..خلاصه الان هم هیچ امیدی ندارم ک ب من برگرده و زندگی با منو بخواد..نزدیک سه ساله ک از خونه بیرونم کرده و الزام تمکین فرستاده و چون خانواده ش حاظرب شهادت نشدن رای تمکین رو ب اون دادن...حالا میخوام بدونم با توجه ب اینکه این مشکل رو داشته میتونم طلاق بگیرم؟؟

 • سلام
  بله وکیل بگیرید و اقدام به طلاق کنید.

 • مهمان - فاطمه

  سلام حاج اقا من فاطمه هستم به بابام شک دارم چوناون توی اینترنت برای اینکه کسی نفهمه تو تلگرام انلاین برنامه میگیره همش بیرونه به بهانهی کار به مامانم بگم همش دارم گریه میکنم تو امتحان هم نمره ی بد میارم

 • سلام
  نه نیازی به گفتن شما نیست و شاید اشتباه فکر می کنید و پدرتون کاری نمی کند.

 • مهمان - مهمان

  سلام من هم مشکل این خانم را دارم منتهی سن من نزدیک 30 ساله همسر من میل جنسیش کمه من مجبورم با این زندگی بسازم چاره ای نیست با تمام فشارهای روحی و عصبیش میسازم همسر من اونقدر مذهبیها که فقط وقت برای من نمیزاره وگرنه مسجدش ترک نمیشه تازه به این کارش هم افتخار میکنه من هم نمیدونم چکار کنم فقط میدونم خدا از این کارش راضی نیست

 • سلام
  بله مطمئنا خدا از اینطور شخص راضی نیست چه مذهبی باشد چه غیر مذهبی.
  باید طبعشون رو گرم کنید و رابطه تون رو گرمتر کنید.
  علل مختلفی در کاهش میل جنسی دخیل هستند که به توضیح تک تک آنها می پردازیم:
  ۱- تشویش ذهنی: نیروی ذهنی موتور محرک مسایل جنسی می باشد. هر گونه مشغولیت، درگیری های ذهنی و یا بیماری های روحی و روانی از قبیل افسردگی، استرس و اضطراب که باعث تشویش ذهن میشوند شدیداً میل جنسی را کاهش می دهد.
  ۲- داروها: بیمارانی که مبتلا به فشار خون و افسردگی هستند و از داروهای ضدافسردگی و ضد فشارخون استفاده می کنند اغلب دچار اختلال در نعوظ و کاهش شدید میل جنسی می شوند.
  ۳- بیماری های جسمی: ابتلا به بیماری های بدخیم دیابت، فشارخون، بیماری . ام اس بیماری های تصلب شرائین و درگیری عروق از عواملی هستند که هم قدرت نعوظ و هم میل جنسی را کاهش می دهد.
  ۴- عدم هماهنگی زوجین: امروزه مردان زیادی را می بینیم که مبتلا به انزال زودرس هستند که این قضیه باعث ناراحتی همسرشان می شود و این افراد به علت از دست دادن اعتماد به نفس و ترس از قرار گرفتن در این شرایط ناراحت کننده به صورت روحی و روانی دچار کاهش میل جنسی می شوند.
  ۵- اتفاقات ناخوشایند و حاد زندگی: افرادی که به صورت ناگهانی در معرض اتفاقات ناخوشایند و ناراحت کننده زندگی از قبیل طلاق، از دست دادن عزیزان، ورشکستگی مادی و غیره می شوند مبتلا به کاهش میل جنسی ناگهانی می شوند.
  ۶- مصرف الکل و اعتیاد به مواد مخدر: با توجه به باور غلط بعضی از مردان جهت درمان انزال زودرس از تریاک و غیره استفاده می کنند که این وابستگی در نهایت باعث تحلیل رفتن میل جنسی مردان می گردد.
  ۷- مصرف الکل: در دراز مدت باعث اختلال در نعوظ و افت میل جنسی می شود.
  ۸- افت میل جنسی بعد از زایمان: خانم ها بعد از زایمان به علت تغییر در ترشحات هورمونی و شیردهی به درجاتی دچار افت میل جنسی خواهند شد که بسته به افراد درجه آن فرق می کند.

  ۹-کمبود ثانویه در هورمون های جنسی و یا یائسگی مردانه
  هر فرد جوانی که از کاهش میل جنسی، اخیراً مراجعه می کند ما بیمار را از نظر سلامت هورمون های جنسی بررسی می کنیم که عبارتند از:
  ۱- اندازه تستوسترون خون: تستوسترون قوی ترین هورمون مردانه است که در توان جنسی و میل جنسی مردان جوان مؤثر می باشد. هر گونه کاهش در تستوسترون خون باعث افت میل جنسی خواهد شد.
  ۲- بالارفتن پرولاکتین خون: بالارفتن پرولاکتین خون به علت ترشح بیش از حد آن از مغز به علت تومور می تواند خود را با کاهش میل جنسی و بزرگی پستان های مرد جوان و میانسال نشان دهد. که باید درمان شود.
  ۳- گرایش همجنس گرایانه: به عنوان اختلال جنسی یا منشاء روحی و روانی باعث افت میل جنسی به جنس مخالف می گردد. که باید توسط روانکاو بررسی شود

  ۱۰-سرکوب کننده های میل جنسی با منشاء طرف مقابل: به عنوان مثال بوی نامطبوع، عدم ظاهر فیزیکی آراسته، ساختار فیزیکی از قبیل چاقی بیش از حد و یا لاغری مفرط و … که باعث سرکوب اشتیاق جنسی طرف مقابل می شود.
  ۱۱-اختلاف و تنش جدی با شریک جنسی: با منشاء روحی و روانی باعث افت میل جنسی خواهد شد.

  اگر مبتلا به کاهش میل جنسی هستیم چه کار باید کرد؟
  درمان براساس علت ایجاد کنننده می باشد.

  و اما توصیه های کلی اینجانب:
  ۱- درمان بیماری های زمینه ای: اگر بیماری جسمی و روحی باعث ایجاد مشکل هستند باید درمان شوند. مثل دیابت، فشارخون و مشکلات هورمونی
  ۲- حرکت به طرف ارامش ذهن و اعصاب نیروی ذهنی قدرتمندترین قمست نیروی جنسی است پس حرکت به طرف آرامش ذهن، کاهش و کنترل استرس و کاهش تنش و درگیری، کاهش عصبانیت، حرکت به طرف نشاط روحی، خواب متناسب، غذای خوب، ورزش و نرمش مداوم جزء موارد ضروری هستند که جهت حفظ میل جنسی باید آنها را داشته باشید.
  ۳- مشاوره با کارشناسان مسایل زناشویی
  ۴- یادگیری مهارت های برقراری ارتباط موثر با جنس مخالف
  ۵- رسیدگی به بهداشت فردی و معطرر بودن و آراستگی ظاهر برای طرف مقابل و ایجاد تنوع و جذابیت هر چه بیشتر برای طرف مقابل از مواردی هستند که باید جهت درمان و حفظ میل جنسی رعایت کنیم.

 • مهمان - ناشناس

  سلام حاج اقا من جوان 28ساله هستم وبا ماشینم مسافرکشی میکنم دریکی ازروزها با خانومی اشنا شدم که بچه2ساله داشت وبه من گفت:شوهرش4ماه ترکش کرده وبااین بچه تنهایش گداشته وحکم طلاق رابه داده استو خلاصه دوستی ما هرروز بیشتر بیشتر شد.تاجایی رسیدکه مابه فکرنزدیکی رسیدیم امامن ازاونجای که نمازم میخونم وسردینمم پایمندم بهش پیشنهاددادم صیغه طلاقوبراش چون شوهرش به اواین اجازه روداده براش خوندم (البته شوهرش به خاطرخلافش به دادگاه برای طلاق اومراجعه نمیکردخلافش دزدی بود)بعدبلافاصله چون به من گفته بود8 ماه هست شوهرموندیدم وحامله نیستم ازاوصیغه موقت بین هم خواندیم.ایا نزدیکی که من بااوکردم ازلحاط شرعی مشکل دارد؟ والبته این زن الان ازشوهرش قانونی جداشده وازمیخواهد اورا صیغه کنم تابه به گناه الوده نشودوتیکه گاهی داشته باشدومن نیز مجردم ووضع تقریبا خوبی دارم به نطرتون حاج اقا چه کنم؟(واگردرمورد سوال اولم مشکل شرعی دارم حاج اقا باید چه کنم ازگناه زنا یعنی خدامنومیبخشه توبه کنم میبخشه توروخداکمک وکنید؟)

 • با سلام
  طلاق باید همراه شاهد باشد و الا درست نیست .بر فرض درست بودن طلاق هم زن باید عده نگه میداشت و رابطه نداشتن دلیل بر نیاز نبودن عده نبوده. الان هم به شما حرام ابدی است.
  توبه کنید و ترکش کنید.

 • مهمان - مهمان

  سلام من 6 ساله ازدواج کردم اما اصلا شوهرم را دوست ندارم احساس خوشبختی نمیکنم 2 بار اقدام ب طلاق کردم اما موفق نشدم مجددت لاش کردم اما بازم خونوادم موافقت نکردن .نمیدونم چیکار کنم

 • خواهر گرامی این نکته را در ابتدا به شما یادآوری می کنیم که در مسائل خانوادگی و بخصوص ازدواج که معمولا دو طرف درگیر هستند، درک کامل و درست از مسئله، و تشخیص مشکل و در نهایت ارائه راه حل منوط به صحبت با هردوطرف است. بنابراین پاسخی که ما خواهیم داد قطعا پاسخ کاملی نخواهد بود و سعی ما بر این است که بتوانیم توانایی شما برای کنارآمدن و حل مشکلاتتان را افزایش دهیم. شما در سوال خود، نکات مختلفی را مطرح کرده اید مثل، ازدواج اجباری، وضعیت اقتصادی، سردی رابطه، عشق قدیمی، افکار خودکشی، لجبازی همسر... که هرکدام از اینها فصلی از یک کتاب است، اما به نظر می رسد سررشته بیشتر این موارد، به یک نقطه ختم می شود.

  الف) هرچند علاقه اولیه پسر و دختر از شرایط لازم برای یک ازدواج موفق است اما یک ازدواج موفق لوازم دیگری نیز نیاز دارد که از جمله آنها موافقت و هماهنگی خانواده ها است. متأسفانه مشکلی که شما مطرح نموده اید مشکل بسیاری از دختر پسرها به شمار می رود.
  ب) رضایت داشتن یك فرد از زندگی، تنها منوط به داشتن و برخورداری از نعمت و سرمایه( مادی و معنوی) نیست، بلكه به شناختن نعمت و حق شناسی آن نیز هست! چه بسا فردی از داشته‌های فراوانی برخوردار باشد اما از زندگی خویش رضایت داشته باشد و حال آنكه شخصی در مقابل باوجود عدم برخورداری از داشته قابل توجه، از زندگی خویش راضی باشد. رضایت از زندگی از درون افراد و مبتنی بر سرمایه‌های فردی، می‌جوشد، و اگر قرار باشد از دیگران وام گرفته شود، نه تنها رضایتی در كار نخواهد بود بلكه جز تلاطم و تشویش چیز دیگری به ارمغان نخواد آورد.

  ج) اگر ذهن فردی گرفتار تحریفات شناختی گردد، تفسیری كه از امور مختلف خواهد داشت، تفسیری تحریف شده خواهد بود كه در صورت تكرار، خروجی آن می‌تواند اضطراب، افسردگی، نارضایتی از زندگی و...باشد. تحریف شناختی به زبان ساده و خودمانی، همان عینک بدبینی یا خوشبینی است که میتواند تمام تفسیرها و نگاه ما را به زندگی یا به یک فرد یا یک اتفاق عوض کند. نگاهی که با برداشتن آن عینک به کلی متفاوت می شود. وضعیت فعلی شما معلول عدم ازدواج با معشوقتان نیست، بلكه ناشی از نوع نگاه و روش غلط شما در مواجه با مسائل و تفسیر همراه با تحریف از وقایع است. و مادامیكه چنین رویكردی بر قضاوتهای شما حاكم باشد، نتیجه‌ای جز عدم رضایت از وضع موجود ( به صورت افراطی و پاتولوژیك) به دنبال نخواهد داشت چه با معشوقه ازدواج كنید و یا ازدواج می‌كردید و چه ازدواج نمی‌كردید!

  اما راهکارها:
  ۱- اگر قبل از ازدواج به کسی علاقه داشتید یا قول و قراری داشتید، اکنون سعی کنید در بیرون هیچ آثاری از ایشان را جلوی دید خود نداشته باشید مانند عکس شماره تلفن و یادگاری های و... و آنها را محو کنید. هنگام هجوم افکار و تصاویر ایشان در ذهن بدون فکر کردن مکان را ترک کرده و یا توجه و تمرکزتان را به چیزی جلب کنید مثلا با قطع کردن افکار، مشغول گفتگو با یک فردی شوید، با عجله آن مکان را ترک کنید، با روشن کردن تلویزیون سعی در تمرکز دیداری و شنیداری نسبت به نوع برنامه و حتی نوع لباس های مجریان و بازیگران و اسامی آنها شوید. گاهی لازم است که انسان خودش خودش را مجبور به کار یا رفتاری بکند.
  ۲- افرادی که در وضعیت شما قرار دارند به هیچ وجه نقاط منفی و بدی ها و آسیب هایی که از طرف مقابل متحمل شدند را نمی بینند و به همین دلیل علاقه و وابستگی آنها ثابت می ماند. شما با تهیه لیستی از نقاط مثبت همسرتان (مطئنا همه ما آدمها هم نقاط مثبت داریم و هم نقاط منفی) آن را هر روز مرور کنید تا نگرشتان نسبت به ایشان منطقی تر شده و احساس بهتری پیدا کنید. در مقابل درباره امتیازات و خوبی های جدا شدن از فرد قبلی نیز با خود فکر کنید و سعی کنید با خوشحالی از اینکه با ایشان ازدواج نکرده اید مطالبی را یادداشت کنید(سعی کنید) و با خود بیندیشید كه ایشان نیز یك انسان دارای نقص هستند، مثل همه.
  ۳- سعی کنید بدون خود سرزنشی و مقایسه، نقاط مثبت و خوبی های خودتان را فراموش نکنید و با نوشتن و مرور و نادیده و بی ارزش نکردن آنها به آینده خوشبین و امیدوار باشید.
  ۴- انجام کارهایی مانند ورزش های دست جمعی، تعاملات اجتماعی، سرگرمی و تفریح و پرهیز از تنهایی بسیار مفید هستند و شما حتما گزارش از حال قبل و بعد از این تکنیک را باید با دقت ارسال فرمایید.
  ۵- به تغذیه ( نه كم خوری و نه پرخوری، استفاده بیشتر از ویتامینها(میوه)، و خواب خود اهمیت بدهید ( متوسط ۷ ساعت، حذف خواب روزانه و مبادرت به خواب سرشب )
  ۶- با افکار منفی و مأیوس کننده مبارزه کنید و پیش بینی منفی نسبت به آینده نداشته باشید. موفقیتهای خویش را كه در واقع نعمتهای الهی هستند را به صورت روزانه بنویسد و شكر آن را با الحمدالله گفتن ادا كنید!
  ۷- سعی کنید تمام اوقات خود را با همسرتان بگذرانید و با برقراری ارتباط های عاطفی از طریق صحبت کردن، اس ام اس و تماس تلفن، نیازهای خود را در کنار همسرتان برآورده کنید..
  ۸- همانطور که خودتان هم میدانید یکی از راههای آرامش یافتن و خلاصی از دست افکار مختلف انحرافی، تقویت معنویت و ارتباط با خدا است زیرا که اوست که آرامشگر واقعی است «كسانى كه ایمان آورده و دلهایشان به یاد خدا آرامش مى‏گیرد، آگاه باشید كه تنها با یاد خدا دلها آرامش پیدا مى‏كند»(الرعد/ ۲۸). میتوانید هر زمانی که احساسات و افکار ناخواسته به ذهنتان هجوم می آورد با گفتن ذکر، آرام آرام آنها را از خود دور کنید.
  ۹- در صورت امكان به صورت حضوری، به یك روانشناس مراجعه كنید.

 • مهمان - مهدی

  عالییییییی بود شیخنا

 • مهمان - فرشاد

  سلام حاج آقا 30 ساله مجرد هستم عاشق یه زن بیوه که یه دختر یه ساله داره شدم ایشون همسایه ی من بودن شوهرش معتاد بود هر شب دعوا بعدشم ترکشون کرد(میگن کلا از کشور رفته قاچاقی) بعد طلاقو و... خلاصه پیشینه ایشونو میدونم از نظر سنی هم 28 ساله هستن فقط مشکل من این هستش که بچه ی ایشون منو به پدری میپذیره یا نه اصلا این ازدواج درسته

 • با سلام
  خانواده تون راضی میشند؟
  خودتون به آینده و عواقب انتخاب این زندگی و بچه فکر کردید؟
  اینکه همین الان ممکنه دختری بهتر و باشرایط عالی براتون پیدا بشه؟
  به نظر کمی احساسی عمل می کنید.

 • مهمان - آرش

  سلام حاج اقاالان 14 سال متاهل هستم تا حالا یکبار اتفاق نیفتاده که همسرم منو تحریک کنه واز من سکس و همبیتری بخواد با اینکه خیلی دوسش دارم اخیرا دیگه حتی به درخواستهای من هم ااعتقادی نداره حتی اجازه نزدیکی هم نمیده دیگه نمیدونم مشکل کجایت دارم عذاب میکشم لطفا راهنماییم کنید دیگهاز مردونگی خودم دارم متنفر میشم

 • سلام
  در این رابطه با خودشون حرف زدید؟ خواستید علت رو بگند؟
  به نظر یه مشکلی وجود داره.

 • مهمان - فاطمه

  خیلی ممنون ب خاطر پاسختون.

 • مهمان - فاطمه

  سلام حاج آقا تو را خدا کمکم کنید من دوساله ک ازدواج کردم و شب خواستگاری ب امید اینکه بعد از عقد ب شوهرم علاقه مند میشم راضی شدم در صورتیکه هیچ علاقه ای به او نداشتم اما الان بعد از دوسال هیچ احساس جنسی ب شوهرم ندارم با وجودی ک خیلی گرم هستم .

 • با سلام
  مطالبی را عرض میکنم که به آنها دقت داشته و عمل کنید تا ان شالله مشکتان حل شود:
  1- يادمان نرود اولين گام براي حل مشكلات خانوادگي تمايل زوجين به حل مشكل و علاقه و وابستگي آنها به همديگر مي باشد. برای اینکه برای حل مشکل زناشویی خود موفق شوید لازم است که با تمام وجود و همت بخواهید این مشکل حل شود.
  2- اگر در دوران عقد به سر می‌برید بدانید که در این دوران مشكلات مضاعفي براي زوجين وجود دارد و علت آن اين است كه اولا زن و شوهر همديگر را به صورت كامل و دقيق نمي شناسند و ثانيا امكان و موقعيت مناسب براي گفتگو و حل تعارضات وجود ندارد.
  3- سعي كنيد سوء ظن و بدبيني و يا حتي بعضي از واقعيت هايي كه موافق طبع شما نيست را ناديده گرفته و حساسيت به خرج ندهيد.
  4- حرف هاي اطرافيان را ملاك زندگي خود قرار ندهيد.
  5- تحت هر شرایطی آرامش خود را حفظ كنيد چرا كه در غير اين صورت توانايي فكر كردن و حل كردن صحيح مشكلات از شما گرفته خواهد شد.
  6- از خداوند وائمه اطهار (عليهم السلام) كمك بگيريد ونيت خود را خالص كنيد.
  7- سعی کنید علت ناراحتی ها و ناسازگاری ها را پید اکرده و با کمال آرامش آن ها را مرتفع نمایید.
  9- بدون مشورت و مذاکره هیچ اقدامی را انجام نداده چرا که اشتباه در این زمینه مشکلات همیشگی را در پی خواهد داشت. در این زمینه مشاوره حضوری با متخصصین خانواده می تواند راهگشا باشد.
  10- خود را یک انسان متضرر به شمار نیاورده و مطمئن باشید با توکل به خدا واقدامات به جا، به مقصود خود نایل می شوید.
  11- یادمان نرود طلاق پاك كردن صورت مساله است نه حل آن. طلاق نیز مشکلات بسیاری را به دنبال دارد که تحمل آن‌ها چندان هم آسان نیست.
  12- زندگی دوباره: سعی کنید زندگی خود را دوباره آغاز کنید، تصور کنید به تازگی با همسرتان ازدواج کرده اید و تمام وجود شما مملو از عشق اوست. سعی کنید این عشق را با تمام وجود و احساسات به او ابراز کنید.
  13- دیدن خوبی ها: قطعا همسر شما نکات خوب وبرجسته ای از لحاظ شخصیتی دارد. فقط به مدت دو ماه فقط خوبی های اورا ببینید واز تمرکز بر نقاط منفی او به شدت پرهیز کنید. در این مرحله لازم است که فقط رفتارهای مثبت همسر خود را ببینید و از یاد آوری و تمرکز بر رفتارهای منفی او به شدت پرهیز کنید. برای مدتی هم که شده سعی کنید فقط و فقط بر نقاط مثبت و ویژگی های پسندیده ایشان تمرکز کنید. با انجام این راهکار قطعا شما نیز به تاثیرات آن اعتراف می کنید. در کنار همه مشکلات و ناراحتیها مطمئنا لحظات خوب و خوشی را با یکدیگر تجربه نموده اید و در بین همه بدیها مطمئنا خوبیهای بیشماری را می توانید نام ببرید .اما ما انسانها با آمدن کمترین مشکل بزرگترین خوبیها و خوشیها را فراموش می کنیم. سعی نمایید در لحظات خلوت با خود این قسمت زیبای زندگی خود را هم بیاد آورید.
  14- نیکی در جواب بدی: در برابر رفتارهای منفی با نیکی با او رفتار کنید و بدی های او را با خوبی جواب دهید و از لغزش های او گذشت کنید.
  15- هر چه را برای خود می پسندید برای او نیز بپسندید، یعنی قبل از هر رفتاری با خود تامل کنید که اگر من جای او بودم مایل بودم همسرم با من چگونه رفتارکند، جواب این سوال را در رفتار پیاده کنید.
  16- به جای اینکه همسر او باشید، همسِرّ او باشید.
  17- در صورتى كه افراد بزرگ و فهميده‏اى از نزديكان بستگان يا دوستان همسرتان وجود دارد كه توصيه‏هايش براى همسر شما مفيد مى افتد مشكلات را با او در ميان نهاده و بخواهيد كه با حفظ امانت و شيوه اى حكيمانه در موارد مقتضى اندرزها و رهنمودهاى لازم را به همسر شما بدهد و او را نسبت به وظايف خطيرش در برابر همسر آگاه سازد (البته به صورت غيرمستقيم بدون آن كه همسرتان متوجه ماجرا شوند).
  18- گذشته را یادآوری نکنید. اگر می خواهید به موفقیتی در آینده دست پیدا کنید، با پیش کشیدن گذشته ها به هیـچ کجـا نخواهید رسید. مهم نیست که او بار آخر فلان چیز را گفته و یا شما چه گفتید. با هم عهد کنید که گذشته ها گذشته. به چیزی که اکنون در حال روی دادن است توجه کنید. آتش آور معرکه شدن راهـی به جـایی نخواهد برد. با فراموش کردن گذشته زود تر به توافق خواهید رسید.
  19- تا جايى كه مقدور است در مناظرا ت واختلافات چشم پوشى، عفو و گذشت نمايد. مرد و زن اگر به وقت خطا، عفو و گذشت را شيوه خود كنند، و اين حقيقت عرشى را مدتى كوتاه به تمرين بگذارند، اثرات آن را در زندگی خود خواهند دید
  20- خطاى يكديگر را در حضور ديگران، آشنايان، والدين يكديگر و . . . بازگو نكنيد.
  21- در مقابل همسر خود هر چند كه حق با شما باشد، لجبازى و اصرار نكنيد.
  22- تا ان جا كه امكان دارد از مخالفت و مشاجره با همسر خود بپرهيزيد، زيرا محبت را از بين مى‏برد.
  23- از ديگران نزد همسرتان تمجيد كنيد.
  24- به هر طريق ممكن رفتارهاى مطلوب همسرتان را مورد توجه و تاييد قرار دهيد، به گونه‏اى كه همسرتان بفهمد برايش ارزش قائل هستيد.
  26- کتاب هاي معرفي شده را نيز مطالعه فرماييد.
  الف) همسرداري؛ ابراهيم اميني
  ب) ازدواج مكتب انسان‏سازى؛ دكتر پاك‏نژاد
  ج) عشق هرگز کافی نیست؛ آرون بک؛ ترجمه مهدی قراچه داغی
  در پایان خاطر نشان می‌کنیم که غلبه بر مشکلتان تنها در سایه توجه و انجام موارد بالا امکان پذیر است.

 • مهمان - رامتین

  سلام. پاکترین و نجیب ترین زنانه دنیارو داشتیم که اونم به لطف ماهواره و شبکه های فارسی 1 جم و منو تو این یک مورد هم از دست دادیم من خودم یه مرد متاهل هستم یک لحظه فکر خیانت به سرم میزنه نمیتونم تو چشمای زنم نگاه کنم چون به هر حال جوونیشو به پام ریخته حالا فرقیم نمیکنه چه زن باشه چه مرد . ادم باید منصف باشه دوست پسر یا دوست دختر واسه این محبتشون از همسر یا شوهر ادم بیشتره که چون هیچ مسییولیتی ندارن و فقط به عنوانه یه اسباب بازی ادمو میبینن و این حسه تفاهمی که با دوست دختر یا دوست پسر به وجود میاد همش الکی و مصنوعی هست و اگه دیده باشین تا ازدواج میکنن با اولین مشکل از هم جدا میشن حواهش میکنم خیانت نکنید بچه اگه بفهمه مادرش یا پدرش خیانت کاره داغون میشه داغون.................... یا علی

 • مهمان - فاطمه

  سلام من زنی 27 ساله هستم وبا نزدیکی با شوهرم آزاد نیشم چکار کنم

 • سلام
  آزاد نیشم؟ یعنی چی؟

 • مهمان - حجت

  در پاسخ به: طلبه پاسخگو

  حاج آقا خیلی باحالی :):):)

 • مهمان - مهمان

  در پاسخ به: مهمان - حجت

  :):)

 • مهمان - shervin

  سلام به نظر شما نامزد من به من خیانت میکند چون شرایطما جوری است که حداقل باید 1 سال دور از همباشیم تاکید میکنم که ایشون نامزدم هستن و عاشق من است به گفته های خودش

 • سلام
  نه خیر خیانت نخواهند کرد و باورشون داشته باشید و اعتماد کنید .

 • مهمان - احمد

  سلام، یک خانم آشنایی به علت فوت شوهرش به من محتاج شد که امورات حقوق ، بیمه و ارث را انجام دهم من هم تمام کارها را به نحو احسن برایش انجام دادم بدون اینکه توقع یا نظری داشته باشم. بعد 4 سال به من زنگ زد و گفت چون آدم با حیایی هستی وتمام کارها را برایم انجام دادید و هیچ خواسته ای نداشتی من به شما علاقه مند شده ام و درخواست کرد صیغه اش کنم زنم را دوست دارم ولی جواب این خانم محترم را چه بدهم

 • سلام
  اگر نیاز و تمایل ندارید قاطع بگویید من نیازی ندارم و شخصی مطمئن و خوب رو براشون معرفی کنید.

 • مهمان - مهمان

  می خوای خیانت کنی خوب حد شرعیش اعدامه ؟ چون شوهرداری.. وایضا برای آقایونی که می پرسند بازن شوهردار رابطه میشه برقرا کرد یانه ....خانم نمی تونه خوب طلاق بگیرو برو با یکی دیگه ازدواج کن . به خاطر بچه هات نمی خوای طلاق بگیری اما بهتره به خاطربچه هات خیانت نکنی . یه خرده بزار جای اینهمه جوان مجرد که زنا نمی کنند و شرایط ازدواج ندارن ...............

 • مهمان - محمد

  با سلام و خسته نباشید منم به مشاوره نیاز دارم .
  زن متاهلی به بنده پیشنهااد دوستی داده ضمن اینکه میگوید من با شوهرم هیچ نزدیکی ندارم به نظر شما من باید چه کاری انجام بدهم ؟؟؟

 • با سلام
  به نظرتون تصمیم گیری انقدر مشکله که نیاز به مشاوره دارد؟؟؟
  بترسیم از فریب شیطان

 • مهمان - حدیث

  باسلام من نیاز به مشاوره دارم اگه امکانش هست شماره بدین تماس بگیرم ممنون

 • مهمان - Atta

  من به دنبال زن هستم اگه هستم خبرم كنه ممنون منطزرام

 • مهمان - Atta

  من به دنبال زن هستم اگه هستم خبرم كنه ممنون منطزرام

 • مهمان - مهمان

  با سلام ، زنی جوان و زیبا هستم به مدت سیزده سال است که ازدواج کرده ام و فقط دو سال شوهرم با من بعنوان یک زن رفتار کرد و سالهاست که دیگر هیچگونه رابطه جنسی با من برقرار نکرده ، علیرغم رفتن پیش روانشناس ، صحبت کردن ، گریه ، خواهش و تهدید.... بخاطر همین قوانین حاکم به جامعه که به بیشتر به زنان تحمیل شده تا مردان و ضرر آن بیشتر متوجه زنان میباشد ، به این زندگی ادامه میدهم و هرگز خطایی مرتکب نشده ام ، کدام دین و مذهب و قانون به مرد این اجازه را میدهد و به زندمیگوید صبر پیشه کن و پاکدامن باش... جوانی و فرصت از دست رفته را کی به ما پس میدهد؟؟؟ من هم تصمیم به خیانت گرفته ام و روز بروز ایندفکر در من بیشتر شکل میگیرد

 • با سلام
  خواهر گرامی با خیانت مشکل شما حل که نمیشه هیچ بدتر هم میشه و گرفتار افرادی هوس ران خواهید شد که فقط دنبال تن و جسم شما هستند تا به نیت شیطانی خود برسند.
  به نظرم با تلاش و کوشش و کمی ایثار گذشت می تونید مشکل رو حل کنید و اگر هم واقعا همه اینکار رو کردید و نشده راه طلاق برای شما هست.
  با یک وکیل مجرب و متعهد مشورت کنید راهنمایی میکند.
  موفق باشید

بارگذاری بیشتر ...

وبگــــــــــردی طلبۀ پاسخگو

آخرین ارسال های انجمن

خبرخوان یافت نشد

حمایت از سایت

برای حمایت از سایت لوگوی زیر را در سایت خود درج نمایید.

جدیدترین مطالب سایت