کلیپ پیک بامدادی خبر/قمه زنی توطئه جدیدبرای ایجاداختلاف

قمه زنی توطئه جدید


ضمیمه تحلیلی خبر ساعت 08:00 رادیو ایران امروز سه شنبه 1393/8/6 گزارشی را تحت عنوان قمه زني توطئه جديد براي ايجاد اختلاف پخش کرد.

در گزارش متنی خبر آمده است:
آيت الله مکارم شيرازي از مراجع تقليد با صدور پيامي از عزاداران حسيني خواست از اموري که مايه اختلاف بين مسلمانان مي شود و يا بهانه به دست دشمنان مي دهد، پرهيز کنند.

آيت‌الله نوري‌همداني هم از مراجع تقليد قمه‌زني و زدن زنجيرهاي تيغ‌دار را وهن مذهب برشمرد.
آيت‌الله نوري همداني در پاسخ به سوال جمعي از مومنين تاکيد کرد هر عملي که موجب وهن مذهب و اختلاف بين امت اسلامي گردد، حرام است.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظر خود را اضافه کنید.

به عنوان مهمان می توانید درباره این موضوع نظر دهید.

0
نظرات شما نیاز به تایید مدیریت دارد.

نظرات (3)

 • مهمان - طباطبایی

  با سلام به نظرم بحث قمه زنی از مباحثی است که بزرگان در مورد شعار دین بودن یا نبودن اون باید نظر بدن ، به هرحال بزرگانی مثل ایت اله وحید خراسانی و روحانی و صافی و فیاض و ....این عکس ها رو می تونند مشاهده کنند و صد البته دیده اند صرف گذاشتن چند تا تصویر که نمونه ای از اونا اینجا نمایش داده شده نمیشه فتوا داد ، ضمن اینکه دوست عزیز اگه واقعا شما این تصویر رو در راستای اثبات وهن بودن و موارد اینچنینی نشر داده اید خود این عمل گناهش کمتر از وهن احتمالی که توسط قمه زنی ایجاد میشه نیست، چون عمل حضرتعالی عملی است که به آشکار شدن این ایراد ادعایی شما در افکار عمومی می انجامد، شما که توقع ندارید ما حرام بودن یا حلال بودن قمه زنی رو از شما بپرسیم چون ما فتوا و نظر مجتهد رو نیاز داریم نه تصویر عمل مکلفین رو پس آگاهی بخشی شما اینجا به درد چی میخوره؟

 • به نام خدا
  باسلام وادب به محضرشما
  چندسالی است که مراجع تقلید شیعه دراحکامی قمه زدن رامنع نموده اند زیرا اگر سایتهای تبلیغاتی را ملاحظه بنماییدکه ازاین طریق چه تبایغات سوئ علیه مذهب تشیع میکنند وچهره ای دروغین از شیعه رابه دنیا معرفی مینمایند به نظر بنده نباید کاری کنیم که موجبات این زمینه را فراهم آوریم

 • مهمان - رافضیه

  سلام.از شما بعیده که انقد واضح به یک مرجع تقلید توهین کنید.بعدم ایت الله سید صادق شیرازی هیچ ربطی به اللهییاری و بقیه کسایی که عکسشون تو کلیپ هست نداره،از خدا بترسید..چطور میخاید جواب حضرت زهرا س رو بدید.؟
  چرا نظر بقیه علما که قمه زنی رو جایز دونستند نذاشتین؟؟؟آیت الله وحید،آیت الله سیستانی و علما و مراجع گذشته،آیت الله نایینی و...؟چرا؟
  ===================
  پاسخ:
  با سلام
  ان شالله جواب خواهیم داد. کسانی باید از جواب دادن بترسند که عامل کشته شدن هزاران شیعه مظلوم هستند وخلاف مصلحت مسلمین عمل می کنند و تشیع لندنی تبلیغ می کنند. ما توهین هم نمی کنیم.
  علمای قدیم نظرشون نسبت به زمان قدیم بوده و دقت کنید مصلحت امروزی چیز دیگری است.
  بصیرت بصیرت بصیرت

وبگــــــــــردی طلبۀ پاسخگو

آخرین ارسال های انجمن

خبرخوان یافت نشد

حمایت از سایت

برای حمایت از سایت لوگوی زیر را در سایت خود درج نمایید.

جدیدترین مطالب سایت