دانلود مناظره صوتی کتاب شب های پیشاور

 کتاب شبهای پیشاور یکی از بهترین کتابهایی است که در مورد حقانیت شیعه نوشته شده است این کتاب توسط سلطان واعظ شیرازی رحمت الله علیه نوشته شده است.
مرحوم سلطان الواعظين ، در ربيع الاول سال 1345 هجري قمري درحالي که بيش از سي سال نداشت، بعد از تشرف به حج از طريق دريا، به کراچي و ديگر شهرهاي مهم هند و پاکستان رفته و بنا به درخواست دوستان خود و با توجه به شهرتي که داشته، جلسات مناظره متعددي با علماي هندو و ساير مذاهب اسلامي برگزار مي کند.
از جمله آن ها جلسه اي بوده که در حضور گاندي برگزار شده و با پيروزي او به اتمام رسيده است و در جرايد آن روزگار هند چاپ مي شود.
در شعبان همان سال هم به دعوت « سيد عنايت عليشاه نقوي» (مدير هفته نامه در نجف) و «محمد سرور خان» (از با نفوذترين خاندان قزلباش پاکستان) براي اجراي تنها برنامه سخنراني عمومي خود به زبان فارسي در هند، « سيالکوت» و از آنجا به « پيشاور» پاکستان که در مرز افغانستان واقع شده مي رود.
جلسات سخنراني، عصرها در امام باره (حسينه) مرحوم « عادل بيک رسالدار» با موضوع « اثبات امامت» برگزار مي شد و گاهي تا سه ساعت به طول مي انجاميد!
روزي دو نفر از روحانيان اهل سنت به نام هاي «حافظ محمد رشيد» و «شيخ عبدالسلام» که اهل ملتان کابل بودند، به ملاقات ايشان آمده و تا ده شب مشغول مناظره مي شوند. اين جلسات که در منزل شخصي به نام « ميرزا يعقوب علي» برگزار مي شد و تا شش ساعت و گاه تا طلوع فجر ادامه مي يافت، با حضور چهار نفر خبرنگار و حدود دويست مستمع شيعه و سني اهميتي يافته و گزارش آن هر روز صبح در جرايد منتشر مي گردد.
بعدها خود سلطان الواعظين از روي گزارشات چاپ شده  در جرايد، اين مناظرات را در کتابي به نام « شب هاي پيشاور» مرتب و چاپ کرد.
مرحوم سلطان الواعظين شيرازي سرانجام در هجدهم مهر 1350 ش. برابر با بيستم شعبان 1319 ق. در 75 سالگي در تهران درگذشت و با تشييع با شکوهي در مقبره ابوحسين به خاک سپرده شد.

در اینجا لینک دانلود صوتی این کتاب که ده جلسه می باشد به صورت مناظره است جهت دانلود در اختیار شما قرار داده شده است:(پنج شب آخر هم به زودی قرار خواهم داد)

فايل‌ها:
مناظره صوتی شب های پیشاور شب اول و دوم جدید داغ
(6 امتيازات)
حجم فايل 2.41 MB دانلود 1,701 دانلود

مناظره صوتی شب های پیشاور شب سوم جدید داغ
(4 امتيازات)
حجم فايل 3.91 MB دانلود 926 دانلود

مناظره صوتی شب های پیشاور شب چهارم جدید داغ
(1 امتياز)
حجم فايل 2.9 MB دانلود 744 دانلود

مناظره صوتی شب های پیشاور شب پنجم جدید داغ
(4 امتيازات)
حجم فايل 4.1 MB دانلود 917 دانلود

 

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
خدا قوت ، لطفا تمام 10 جلسه شبهای پیشاور را روی سایت برای دانلود بگذارید. من با اینکه این کتاب را دارم ولی باز از این صوت خوشم آمد و چند بار گوش کردم و به دیگران هم دادم.
ممنون . عالی بود.
==================
پاسخ:
با سلام
چشم دنبال فرصت...

سلام
خدا قوت ، لطفا تمام 10 جلسه شبهای پیشاور را روی سایت برای دانلود بگذارید. من با اینکه این کتاب را دارم ولی باز از این صوت خوشم آمد و چند بار گوش کردم و به دیگران هم دادم.
ممنون . عالی بود.
==================
پاسخ:
با سلام
چشم دنبال فرصت مناسب هستم.

ادامه مطلب
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

وبگــــــــــردی طلبۀ پاسخگو

دانــــــلود های مفیـــــــــــــــــــد

حمایت از سایت

برای حمایت از سایت لوگوی زیر را در سایت خود درج نمایید.

بیشترین دانلود ها

جدیدترین مطالب سایت